طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

راهکارهای توسعه ورزش شهرستان میانه بررسی شد

راهکارهای توسعه ورزش شهرستان میانه بررسی شد

تبریز- نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش آذربایجان شرقی راهکارهای توسعه ورزش استان و این شهرستان را بررسی کردند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، در این دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان، میانه را پرچمدار ورزش قهرمانی در استان معرفی کرد و گفت: این شهرستان با معرفی ورزشکاران ملی پوش و افتخار آفرین به ورزش کشور، سهم بزرگی در ورزش قهرمانی دارد.

اکبر محمودی استعدادها و پتانسیل های ورزش میانه را بسیار بالا ارزیابی کرد و افزود: برای اینکه از این پتانسیبل ها در راستای کسب افتخارات ملی بهره ببریم باید توجه ویژه ای به زیر ساخت ها و بخش سخت افزاری شهرستان شود.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: در بخش زیرساخت ورزش این شهرستان گام های بزرگی در تمام رشته ها برداشته شده که از آن جمله می توان به نصب چمن مصنوعی در زمین فوتبال و تکمیل ورزشگاه پنج هزار نفری اشاره کرد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت: نمایندگان مردم استان در مجلس بر اعتلای ورزش استان و تحقق اهداف دولت و نظام تاکید و اهتمام دارند.

محمدعلی مددی افزود: اعتبارات لازم برای اتمام جاده دسترسی به ورزشگاه میانه نهایی شده و برای ساخت استخر و سالن های دو هزار و 500 نفری اعتبار در نظر گرفته شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید