طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس حمایت از صنعت و تولید را عین حمایت از مردم خواند

 

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس حمایت از صنعت وتولید را عین حمایت از مردم خواند و گفت: در کشور به دنبال این مهم هستیم تا در عین اینکه یک کار تولیدی انجام می شود شان و منزلت افراد نیز حفظ شود.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میانه یکی از قطبهای صنعتی وکشاورزی  استان است افزود: از حیث منابع انسانی نیز این شهرستان یکی از قطبهای استان است .
رضا رحمانی گفت: فولاد برای ما ارزوایای مختلف مهم بوده و  در برنامه  چشم انداز توسعه ، باید تولید آن را به 55 میلیون تن برسانیم .
وی سرانه مصرف فولاد را  نشان از توسعه یافتگی کشورها  و صنعتی شدن آنها عنوان کرد و گفت: کشورما هم مسیر خوبی را در پیش گرفته و وبا شتابی که شروع شده به یکی از کشورها ی توسعه یافته تبدیل خواهد شد ،البته مشکلات مقطعی از جمله تحریم  ها وجود دارد که بعضی مواقع  به فرصت تبدیل شده و اگر درست استفاده کنیم به هدف مورد دلخواه خود خواهیم رسید.
رحمانی با اشاره به اینکه فولاد میانه درسطح استان برای ما خیلی مهم است افزود: در تمامی 8 طرح فولادی  در کشور چنین شرایط دشواری حاکم بوده  و با کمبود مواد روبرو هستند که استان ما هم با آن گریبانگیر است .
وی افزود با روندی که دوستان گزاش دادند تا سال 92 یا 93  کار داریم اما مردم این را از ما قبول ندارند پس  با ید به صورت تخصصی موضوع را بررسی کنیم که در این راستا هفته آینده کار گروهی را تشکیل خواهیم داد.
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بنا بر پیش بینی ها و  با وضعیت موجود تولید به 50 درصد خواهد رسید.
وی بیان کرد: من باورم بر این است  تاثیر فولاد در این منطقه می تواند بیشتر از این باشد زیرا فولاد میانه یکی از چند فولاد مهم کشور است .
رحمانی افزود:  در بحث استخدام ،حسابهای بانکی شرکت وتامین تجهیزات نظرمان این است که همه بومی باشد که خوشبختانه در حسابها چنین است و امیدواریم موارد دیگر نیز بومی شود.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی  گفت: در کشور بدنبال آن هستیم تا به نفع مستضعفانی که از آنها دم می زنیم کار کنیم ،  اقدامات حمایتی شاید ماهانه 50 هزار تومان است اما اگر به کار گمارده شوند حداقل پانصد هزار تومان دریافت کرده ، یک کار تولیدی انجام شده و شان و منزلت افراد نیز حفظ خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید