طراحی سایت
دوشنبه 30 بهمن 1396.
امروز:

مقاله ها

مراسم افتتاح ساختمان کلانتری11 مسکن مهر اندیشه شهرستان میانه

افتتاح ساختمان کلانتری11 مسکن مهر اندیشه شهرستان میانه توسط سردار محمدی جانشین فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه امروز 18 بهمن ماه 96 کلانتری 11 مسکن مهر اندیشه شهرستان میانه با حضور سردار محمدی جانشین فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم جناب سرهنگ هاشم شعفی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میانه ضمن تقدیر و تشکر و قدردانی از تمامی مسئولین ادارات و دست اندرکاران از مردم فهیم شهرستان میانه نیز تقدیر به عمل آورد و افزود:نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بنا به تدابیر سلسله مراتب و با حمایت های سردار محمدی فرماندهی استان امروز در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری که  فرموده بودند: در بحث تحول کلانتری ها و پاسگاه ها از یگاه های دور دست شروع کنید امروز ما در انتظامی استان و شهرستان بحث تحول در کلانتری هارا شروع کرده ایم وبا افتتاح و تحول کلانتری ها شاهد امنیت استان و شهرستان خواهیم بود.

 

جناب سرهنگ شعفی بیان کرد امروز در میانه بالغ بر 1100 متر پروژه ی قابل افتتاح در شهرستان میانه افتتاح خواهد شد و آماده خدمت رسانی برای شهروندان میانه ای خواهد بود و پروژه های بزرگی چون پروژه ساختمان کلانتری پروژه ساختمان بخش کاغذکنان که یکی از بخش های محروم کشور هست امروز افتتاح می شود.

شعفی افزود همه این ها در سایه ی توجهات ایزد تعالی و همچنین رهبر معظم انقلاب و تدابیر فرماندهی استان هست که باعث افتتاح ساختمان کلانتری 11 مسکن مهر اندیشه شهرستان میانه شد.

جناب سرهنگ شعفی در پایان سخنان خود گزارشی از ساخت و ساز ساختمان کلانتری11 مسکن مهر اندیشه شهرستان میانه داد و افزود: این ساختمان با مساحت 360متر کلانتری و بالغ بر 2 میلیارد تومن هزینه شده است و با احتساب ارزش زمین  و ارزش ساخت ساز آن است و جناب سرهنگ شغفی این ساختمان را به ملت شهید پرور و غیور شهرستان میانه تقدیم کرد.

 

سردار محمدی جانشین فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی نیز در سخنرانی خود از مدعوین و خانواده محترم شهدا که در مراسم حضور داشتند تشکر کرد و افزود:خون شهدا حامی ماست و به برکت  وجود مقام معظم رهبری راه های سخت را نیز به راحتی طی خواهیم کرد و ان شاءالله به فرمایش رهبر انقلاب اسلامی برای این که بتوانیم به راحتی در مقابله همه تهدید ها بایستیم باید قدرتمان را افزایش دهیم و این قدرت در تمامی حوزه ها باشد هم در حوزه دفاعی ، اقتصادی ، سیاسی و ضرورت این توانمندی و توسعه آن قدرتمند تر شدن آن است و شاهد آن هستیم که جمهوری اسلامی ایران روز به روز در تمام حوزه ها پیشرفت قابل توجهی داشته است که این دست آورد ها و پیشرفت ها توسط انقلاب و خون شهدا صورت گرفته  است.

 

سردار محمدی افزود:یکی از شاخص های توسعه و رشد زیرساخت های انتظامی در باب تکریم ارباب رجوع است و اینکه بتواند به مردم خدمت رسانی بهتری داشته باشد و شرایط فزیکی و اماکن ناجا بتوانند شایسته و لیاقت مردم شریف ملت ایران باشند. سردار محمدی در پایان سخنان خود از همه دست اندرکاران و مردم شریف شهرستان میانه تشکر کرد.

و درپایان مراسم از تمامی دست اندرکاران با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

خبرنگار: محمدرضا حیدری

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید