طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

کارخانه تولید آجرسفال سازه گستر میانه به افتتاح رسید

کارخانه تولیدآجرسفال سازه گستر میانه با سرمایه شخصی  10 میلیارد ریال و تولید روزانه 60 هزارعدد بدست فرماندار شهرستان میانه به افتتاح رسید. اشتغالزایی این کارخانه 80 نفر به طور مستقیم و 24 نفر غیرمستقیم است .

آغاز شروع احداث این کارخانه اواخرسال 90 بود.
در مراسم افتتاح این کارخانه محمدعلی مددی با تشکر از سرمایه گذاری آقای مقدمی صاحب کارخانه در راستای اشتغالزایی در شهرستان ، تنها راه چاره حل معضلات و مسائل موجود در جامعه از جمله پیشگیری از جرمهای گوناگون را ایجاد اشتغال خواند.
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغالزایی با شعار عملی نشده و این کافی نیست که بگوییم سرمایه گذاران را حمایت می کنیم زیرا شعار حمایت  آنها را در پیچ و خم ادارات سردرگم خواهد کرد.
وی اضافه کرد: برای حل مشکلات و موانع سر راه سرمایه گذاران به همت آقای فرماندار در شهرستان میانه کارگروه اشتغال تشکیل داده شده و استعلامات  لازم  در عرض یکماه دریافت می شود که در گذشته سرمایه گذاران بیشتر از یکسال برای دریافت استعلامات در پیچ و خم ادارات اسیر شده و اکثرا ناامید شده و می رفتند.
وی در ادامه حمایت جدی از تولیدکنندگان شهرستان میانه را به دولتمردان یادآور شده گفت: برای روز یکشنبه از چند مدیر عالی دولتی ، دکتر احمدی هیئت عامل فولاد ایران و رییس کمیسیون صنعت و معدن دعوت بعمل آوردیم تا از نزدیک عدم نقدینگی تولیدکنندگان میانه و مسائل و مشکلات آنها را بررسی و حل کنند.
نماینده مردم میانه ورود بیش از 30 سرمایه گذار به شهرستان میانه را نویدبخش رهایی ازمشکل بیکاری جوانان شهرستان عنوان کرده گفت: با تلاش ومساعدت آقای فرماندار و مسوولین  موفق شده ایم سرمایه گذاران مطرح را به میانه بیاوریم .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید