طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

امام جمعه میانه: انگلیس خبیث کشوری غیرقابل‌اعتماد است

امام جمعه میانه: مقامات کشوری باید طوری به کار خود ادامه بدهند که در چهارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص موضوع اقتصاد مقاومتی باشد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه ، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدی در خطبه‌های نماز جمعه امروز 24 آذرماه، با اشاره به این که قرآن کریم در مورد مرگ انسان و آخرت چه میگوید خطبه اول خود را شروع کرد.

 

خطیب نماز جمعه شهرستان میانه افزود از جمله جاهایی که قرآن کریم مارا دعوت به تفکر میکند زمان مرگ انسان می باشد و هرچه قدر روح انسان ارتباط بیشتری با خیرات و خوبی ها داشته باشد رشد معنوی بیشتری خواهد داشت  و رستگاری در دنیا و آخرت نیازمند انجام عمل صالح است.

 محمدی از حضور پرشور مردم شهرستان میانه، علماو طلاب و مسئولین شهرستان میانه در همایش تجلیل از مادحین و شعرای پیشکسوت این شهرستان قدردانی کرد و افزود: حضور حجت‌الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در شهرستان میانه این شهرستان اسباب خیروبرکت فراوانی بود.

  وی خاطر نشان کرد انگلیس خبیث کشوری غیرقابل‌اعتماد است، درگذشته انگلیس به ایران جنایت های بزرگی کرده است مردم ایران و دنیا نباید فراموش کند  انگلیس بود که افغانستان و حتی قسمتی از بلوچستان ایران را از ایران جدا کرد و کودتای ۲۸مرداد و کمک به صدام در طول ۸ سال دفاع مقدس نیز از کارنامه انگلیس خبیث است و دولتمردان باید به این مسائل  آگاه باشند.

  و در پایان امام‌جمعه میانه در ادامه به لایحه بودجه سال ۹۷ اشاره کرد و گفت: مقامات کشوری باید طوری به کار خود ادامه بدهند که در چهارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص موضوع اقتصاد مقاومتی باشد و باید بودجه سال ۹۷به‌گونه‌ایتقسیم و برنامه ریزی کنند که طبقه متوسط و متوسط به پایین جامعه از خدمات بیشتری بهره مند شوند تا مشکلات مالی و اقتصادی این قشر از جامه به خوبی حل شود.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید