طراحی سایت
چهارشنبه 27 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

امام جمعه میانه: گرد و غبار انقلاب را باید بگیریم

 

امام جمعه میانه: انقلاب اسلامی باد تصفیه شود تصفیه ای که افراد صالح روی کار بیایند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه ، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدی در خطبه‌های نماز جمعه امروز ۱۷ آذرماه، با اشاره به این که انقلاب اسلامی باید تصفیه شود، تصفیه ای که افراد صالح روی کار بیایند و افراد صالح را جایگزین افراد غیر صالح بکنند.

 

خطیب نماز جمعه میانه به کلیپی که آمد نیوز از یک روحانی پخش کرد مبنی بر این که یک روحانی یک فرد را در بازار کتک میزند، آن طرف قضیه را نشان نداده است که آن فرد را توسط افراد بیگانه با پول به او آموزش میدهند که به مقام معظم رهبری بی احترامی کند، به امام حسین (ع) ، انقلابیون و شهدا  بی احترامی کند و یک نفر بی غیرت پیدا نمی شود که جواب این فرد را بدهد اظهار نا امیدی کرد.

 

 

محمدی افزود عده ای بی دین در جامعه ما هستند که حق را نمیشنوند و برای اینکه با حق مقابله کنند دست به اقدامات کثیف میزنند من از مسئولین میخواهم آن مسئولی که به عنوان قضایی وبه عنوان مسئولین نظام هستند این مفسدین را به اشد مجازات محکوم کنند.

 

 

وی خواستار حضور حداکثری مردم در راهپیمایی بعد از نماز جمعه علیه آمریکا و اسرائیل مبنی براعلام قدس شریف به عنوان پایتخت اسرائیل شد.

 

 

حجت‌الاسلام محمدی بیان کرد آفت هایی که جامعه مارا دربر گرفته است باید نسبت به آنها برنامه ریزی کرد نباید بگذاریم این انقلاب باشکوهمان دست بیگانه بیوفتد.

 

 

وی به برگزاری مراسم تشییع پیکر ریز علی خاجوی اشاره کرد و از تمامی مسئولین و همشهریانی که در برگزاری باشکوه این شخصیت بزرگ حضور داشتند تقدیر و تشکر کرد.

 

 

محمدی به تغییر  ساختارهای فرهنگی هیئات مذهبی شهرستان و لزوم به‌کارگیری جوانان در حل معضلات فرهنگی تأکید کرد و گفت افرادی که در چند مسجد به عنوان هیات امنا هستند از کار خود کناره گیری کنند و خادم و هیات امناء یک مسجد را برعهده بگیرند.

 

 

و در پیایان امام‌جمعه میانه  دولتمردان و خدمتگزاران جامعه اسلامی ایران را به رعایت قوانین و ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی و همچنین مبانی دین مبین اسلام به‌عنوان الگوی جامعه توصیه کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید