طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

پيام تبريک رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد ميانه بمناسبت روز دانشجو

دکتر علي سليمي شاملو رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد ميانه، بمناسبت 16 آذر و روز دانشجو پيام تبريکي صادر کرد.

http://www.ana.ir/Media/Image/1395/10/29/636203439539554775.jpg

<<بسم الله الرحمن الرحيم>>

واژه دانشجو، به اندازه كرامت و تقدسش، وسيع و پردامنه است. آن‌قدر پر افق كه هرگاه به هر سوى كرانه‌اش انگشتى اشاره ببريم، نسيمى تازه از معنا مى‌يابيم. 

دانشجو و دانشگاه از مقدّس‌ترین واژه‌هایی است که می‌توان در فرهنگ اسلامی سراغ گرفت. اسلام دینی است که درس خواندن را فریضه می‌داند و به عالمان اندیشمند مباهات می‌کند و به تقدیس محیط‌ های علمی می‌پردازد و لزوم توجه و پاسداری از آن را به همگان گوشزد می‌کند و شروطی را برای نیل به سعادت حقیقی بیان می‌دارد که تحقق آن در محیط‌ های علمی و آموزشی، تجلّی دانشگاه اسلامی را نوید می‌دهد و ترک آن موجب خسران و انحراف در مراکز آموزشی خواهد شد.

روز دانشجو يادآور رشادت سه شهید بزرگوار به نام‏ های شریعت رضوی، قندچی و بزرگ‏نیا که سینه شب را شکافتند و با شهادتشان، جاودانه تاریخ ایران زمین شدند.

اینجانب ضمن پاسداشت 16 آذر و تبریک این روز به تمامي دانشجویان دانشگاه هاي شهرستان، اصحاب علم و انديشه، بویژه دانشجویان و اساتيد فرهيخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، از خداوند رحمان توفیقات روزافزون شما عزیزان را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی مسالت می‌نمایم.

 

دکتر علي سليمي شاملو

رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد ميانه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید