طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

برگزاری یادواره شهدای دولت در مسجد جامع شهرستان میانه

حجت الاسلام تقوی در یادواره شهدای دولت :
سیره شهیدان رجایی و باهنر آیینه تمام نما و الگوی بارز دولت موفق برای تمام دولتهای بعد از آن شد  .
به مناسبت گرامیداشت سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر ، یادواره شهدای دولت با حضور مردم شهید پرور شهرستا ن میانه در مسجد جامع برگزار شد .
حجت الاسلام و المسلمین علی تقوی آزاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه میانه در این مراسم گفت : هفته دولت یادآور شهادت مظلومانه دویار دیرینه رهبر و دو یار دیرینه  انقلاب اسلامی به دست منافقان کوردل است .

این دو شهید از سربازان وفادار حضرت امام خمینی (ره)  بودند که تمام وجود خود را در راه اعتلای انقلاب و ملت ایران وقف کردند و با خون خود ، درخت انقلاب را آبیاری کردند .
وی گفت : سیره شهیدان رجایی و باهنر آیینه تمام نما و الگوی بارز دولت موفق برای تمام دولتهای بعد از آن شد  و هر دولتی که بخواهد عملکرد موفقی داشته باشد باید مسیر حرکتش مسیر حرکت آنان باشد و  در این راه ، همراهی و همصدایی ملت شرط اصلی پیروزی است .  
حجت الاسلام تقوی ضمن اشاره به اجلاس کشورهای غیرمتعهد در ایران به عنوان نقطه قوتی در تاریخ سیاسی کشور گفت :  توطئه دشمنان انقلاب در منزوی کردن  ایران با اقدامات هوشیارانه ولایت فقیه و ملت همیشه در صحنه ایران ، در هر زمان به یاس تبدیل شده است و امروز نیز حضور بیش از 120 کشور در اجلاس کشورهای غیر متعهد ، دشمن را دچار ترس و واهمه کرده است .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید