طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

رجبی و ناظمی دو تکواندو کار میانه ای راهی ساحل عاج شدند


تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران برای حضور در جام جهانی تکواندو 2017 شب گذشته (جمعه) ایران را به مقصد "آبیجان" ساحل عاج ترک کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر میانه به نقل از/ روابط عمومي فدراسيون تكواندو، مسابقات جام جهاني تكواندو به صورت تيمي و در سال 2017 به ميزباني «آبیجان» ساحل عاج و طي دو روز 14 و 15 آذرماه برگزار مي‌شود. فدراسيون جهاني تكواندو از 8 تيم در گروه زنان و 8 تيم در گروه مردان براي شركت در اين رقابت‌ها دعوت كرده است كه نام تيم ايران نیز در گروه مردان به چشم می‌خورد.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان نماینده ایران برای حضور در این رقابت ها با ترکیب سروش احمدی، هادی تیران ولی پور، سید حسین احسانی، مهدی خدابخشی، سعید رجبی و عرفان ناظمی شب گذشته (جمعه) راهی ساحل عاج شد.

هدایت این تیم برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان مربی، رضا ایمان زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز باشد.

رقابت‌هاي جام جهاني به صورت تيمي برگزار مي‌شود و هر تيم مي‌بايست حداقل 5 تكواندوكار داشته باشد يا 6 تكواندوكار كه يك ورزشکار بعنوان نفر ذخيره اعلام مي‌شود (بعد از راند اول مسابقات می‌تواند جایگزین هریک از 5 ورزشکار شود) و نفرات از یک تا پنج به ترتیب از سبک‌ترین به سنگین‌ترین وزن شماره گذاری خواهند شد.

در مجموع وزن 5 ورزشكار در گروه مردان مي‌بايست 373 كيلوگرم يا كمتر باشد و وزن مجموع وزن 5 تكواندوكار زن نيز بايد 318 كيلوگرم و يا كمتر باشد.

در مرحله مقدماتی این رقابت‌ها مسابقات بین تیم‌های هر گروه برگزار می‌شود و در مرحله نیمه نهایی تا فینال از سیستم تک حذفی استفاده خواهد شد.

مسابقات جام جهانی G2 است و به مقام اول، دوم، سوم و پنجم تیمی به ترتیب 20، 12، 7.2 و 4.32 امتیاز تعلق می‌گیرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید