طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

امام جمعه میانه: نماز جمعه یک رسانه فراگیر در جامعه به شمار می رود


حجت الاسلام والمسلمین محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرمیانه با اشاره به اختلافات موجود در شهرستان، سخن چینی و دو به هم زنی برخی افراد را دلیل اصلی عدم پیشرفت شهرستان در چند ساله أخیر معرفی کردند. ایشان با بیان اینکه بد ترین مردان در نزد خدا افراد سخن چین هستند افزودند: نمونه چنین افرادی در شهرمان بسیار زیاد هستند و بعضی انسان های شیطان نما در این شهر در بین مردم در حال حرکتند که سخنان را کم و بیش کرده و برای دو به هم زنی استفاده میکنند. حجت الاسلام محمدی دلیل عدم پیشرفت شهرستان در چند ساله اخیر را همین موضوع عنوان کردند.

خطیب جمعه میانه گفت افراد ریاکار و دو رو نیز جزو بدترین آفت ها در جامعه هستند که در جامعه ما اینگونه افراد هم وجود دارند و متأسفانه تعدادشان هم زیاد است و آماده ایجاد اختلاف در شهر می باشند.

امام جمعه میانه با بیان اینکه بعضی از افرادی که در گذشته مانع این شده بودند که امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گسترش یابد حال نیز میخواهند با مسائلی ذهن مردم را منحرف کنند گفت: آنها می خواهند تا مسائل مهم نظیر فقر ،بیکاری و ... در جامعه فراموش شود. وی افزود: برای احیای فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر جوانان ما باید آماده باشند که این آماده سازی ها بر عهده دانشگاه ها و حوزه ها میباشد که اساتید باید تلاش کنند تا جوانان را برای آینده حفظ کنند. حجت الاسلام محمدی نماز جمعه را مهم ترین نمود اجتماعی امر به معروف و نهی از منکر دانستند که به منزله یک رسانه فراگیر می باشد و برای معرفی اسلام ،حقایق ،دشمن شناسی ،هدایت امور مردم و ... استفاده می شود.

عده ای خدمات سپاه در عرصه اقتصادی را دخالت سپاه در امور کشور میدانند آیا این دخالت است؟ بله دخالت است اما این دخالت را تمامی دولت ها؛ چه اصول گرا و چه اصلاح طلب  که روی کار آمده اند از سپاه درخواست کمک کرده اند ولی در بزنگاه ها که کم می آوردند به سپاه و خدماتش حمله می کنند حال که ما میبینیم این سپاه است که در مقابل آمریکا در کشور های مختلف ایستادگی میکند اگر سپاه نبود وضعیت خیلی ناگواری داشتیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید