طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه: در صحنه بودن ملت، جان دشمن را به لرزه درمی آورد


معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه گفت: راهپیمایی روز قدس و در صحنه بودن امروز مردم جان دشمن را بیش از پیش به لرزه درمی آورد.
 حمید شکری در تجمع پرشکوه و حماسی مردم میانه در راهپیمایی روز قدس گفت: نهادینه کردن ظلم ستیزی و استکبارستیزی در دنیا افتخار بزرگی برای نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی با اشاره به بحث صهیونیسم جهانی و تاریخ تشکیل رژیم صهیونیستی افزود: با مرور تاریخ متوجه می شویم که صهیونیسم جهانی یک جنبش جهانی بود که در قالب دولت یهود پایه گذاری و با برنامه ریزیی و ساماندهی با جمعیت کم آغاز به کار کرده، جا پای خود را در فلسطین باز و زمینهای آنان را تصرف نمود.
شکری با بیان اینکه رژیم صهیونیسم به صورت نامشروع با جمعیت ناچیز در حدود 50 سال است به جنایت و تصرف زمینها درفلسطین پرداخته و آن را گسترش داده گفت: باید اذعان کرد که جنایات بی شمار این رژیم  قابل شمارش نبوده و نقطه سیاه تاریخ بشریت می باشد.
فرماندار ویژه میانه با اشاره به اینکه نژادپرستی از اهداف رژیم صهیونیستی است افزود: قوم اسرائیل  نژادپرست بوده و خود را قومی برتر دانسته و اقوام دیگر را محکوم به نابودی یا زیر سلطه یهود می داند.
وی تاکید کرد: این قوم بی توجه به قطع نامه های سازمان ملل و تشکیلات بین المللی به بهانه اجرای قطعنامه های خود، کشورهای مظلوم را مورد تحریم و تهاجم نظامی قرار داده و حداقل 20 قطعنامه علیه فلسطین در سازمان ملل به تصویب رسانده هر چند توسط برخی کشورها وتو شده ولی باز هم به کار خود ادامه می دهد.
شکری توسعه اراضی و شهرک سازی را از دیگر اهداف رژیم صهیونیستی از طریق سلطه گری خوانده گفت: قدرت جمهوری اسلامی و رزمندگان حزب الله و حماس سبب مقابله با حمله نظامی این قوم در راستای سلطه گری و توسعه اراضی شده و الا خوی درندگی و وحشیگری این رژیم دامنگیرکشور و ملت ما و دیگر کشورهای اسلامی می شد.
فرماندار میانه افزود: وظیفه ما مسلمانان در دنیایی که دشمنان به فرمایش امام راحل در داخل خود متحد هستند این است  که متحد شده با وحدت کلمه در مقابل دشمنان ایستاده و برای توسعه و آبادانی مملکت گام برداریم.
وی اظهار امیدواری کرد که کشورهای اسلامی با ظرفیتهای فراوان خود مشکلات را از بین ببرند.
شکری افزود: متاسفانه رژیم صهیونیستی به خوبی توانسته کشورهای وابسته را به دست گرفته و در بین  مسلمانان با گروههای تکفیری و تفرقه سازی، فاصله افکنده و به کار خود ادامه دهد اما امیدواریم روح همت مردم غیور نظام جمهوری اسلامی ایران در دیگر کشورهای اسلامی دمیده شود تا بتوانیم در مقابل تمامی دشمنان به ویژه رژیم سلطه گر و غاصب صهیونیستی ایستاده و پیروز شویم.
مردم روزه دار میانه با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس و غیره ازظلم و استکبارجهانی اعلام انزجار کرده و پیام حمایت از ملت مظلوم فلسطین تا رسیدن به پیروزی را سر داده و پس از قرائت قطعنامه در نماز عبادی سیاسی جمعه حضور یافتند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید