طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

سرهنگ غیابی: سپاه وامدار و زیرمجموعه هیچ حزب و گروهی نیست

  به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و اطلاع رسانی، نشست خبری و مطبوعاتی مسئولین سپاه با اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان در سپاه میانه برگزار شد.

  
فرمانده سپاه میانه ضمن تبریک روز ارتباطات، روابط عمومی ها را پل ارتباطی بی طرف بین سازمانها و مردم دانست و از آنها خواست: با انجام صحیح ماموریت خود، ارتباط یک طرفه بین مسئولین و مردم را قطع کرده و با انجام رسالتی بی طرفانه، صادقانه و به دور از اغراض، حافظ ارتباطی صحیح بین مردم و مسئولین و مسئولین با مردم باشند.

   جعفر غیابی در پاسخ به ورود سپاه در حوزه انتخابات گفت: سپاه وامدار و زیرمجموعه هیچ حزب و گروهی نیست که بخواهد مبلّّغ آن گروه یا حزب باشد بلکه خود جریان ساز بوده و نقش تبیین گر و بصیرت افزایی را به عهده دارد و آنچه ما در همایشات و نشستهای انتخاباتی گفته ایم چیزی جز تبیین و بازگویی سخنان رهبری نیست و اگر کسی به سپاه حمله ور می شود، مطمئنا منافع خود را در خطر دیده و هراسان است. ما جز حقیقت، چیزی نگفته و نخواهیم گفت و وظیفه ما آگاه سازی مردم نسبت به واقعیات است و مردم، تصمیم گیرنده نهایی خواهند بود.

   وی در پاسخ به سولات خبرنگاران نسبت به برنامه های سوم خرداد و سالگرد ارتحال امام(ره) به بازتابهای جهانی و داخلی این مراسمات اشاره کرد و گفت: برنامه های متنوعی برای گرامیداشت این ایام ا... ها تدارک دیده شده است تا هم در بعد داخلی و هم در بعد جهانی قضایا، نقش مثمر ثمر ایفا کرده باشیم.

   غیابی در بحث بسیج سازندگی، مدیریت جهادی و اعتماد به جوانان تحصیلکرده و توانای کشور را مطرح کرد و افزود: امنیت، بازدارندگی، تولیدات موشکی و هسته ای و امثال اینها فقط در سایه اعتماد به متخصصان داخلی و مدیریت جهادی حاصل خواهد شد و هر جا که این مسئله به فراموشی سپرده شده و دنبال مدیریت عاریه ای و چشم دوزی به دستان بیگانگان باشیم، بی شک همه چیزمان را از دست خواهیم داد.

   فرمانده سپاه میانه ترساندن مردم از جنگ و ارتباط دادن آن با برجام را نوعی توهم فانتزی و القای آن به مردم از سوی برخی مسئولین ترسو و خودباخته دانست و اظهار کرد: سایه جنگ به برکت وجود ولایت و مردم انقلابی از کشور دور بوده و هست چرا که اگر آمریکا حتی 5 درصد احتمال پیروزی در جنگ با ایران داشت، 38 سال پشت مرزهای ما پارس نمی کرد.

   او افزود: دشمن ما را به شدت تروریستی معرفی می کند و در قلبش رعبی شدید از ماست ولی ما از آنچه در زبان می آورند بسیار کوچکتر و از تصوی که در قلبشان هست بسیار بزرگتریم.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید