طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه: رعایت حق الناس بر همه ما واجب است


معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره به اینکه رای مردم در انتخابات بنا به فرموده مقام معظم رهبری حق الناس می باشد افزود: رعایت حق الناس بر همه ما از جمله مسئولین اجرایی انتخابات واجب است.

 حمید شکری در جمع اعضای شعب روستایی بخش مرکزی میانه گفت: اعضای شعب منتخبینی هستند که دولت و مردم به آنها اعتماد کرده و انتظار دارند که از آراء آنها امانتداری شود .
وی با بیان اینکه اعضای شعب نباید تحت تاثیر و نفوذ جریان یا اشخاص در انتخابات قرار گیرند افزود: اعضا و عوامل اجرایی در انتخابات باید با بی طرفی کامل، احساس مسئولیت و دقت تمام به انجام وظیفه بپردازند زیرا رعایت این موارد و ارائه آموزشهای لازم به برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور به دور از حاشیه منجر خواهد شد.
شکری هر گونه بی دقتی در انجام وظیفه را سبب بروز اشتباهاتی عنوان نمود که ممکن است انتخابات را به زیر سوال برده و خدشه دار کند.
فرماندار میانه به اهمیت مردم سالاری در کشور ما پس از پیروزی انقلاب در 38 سال اخیر اشاره کرده افزود: در منطقه ای واقع شده ایم که در کشورهای آن از مردم و رای آنها  خبری نیست یا ارزشی برای مردم قائل نیستند اما کشور ما در میان کشورهای منطقه مفتخر به مردم سالاری بوده و مردم مستقیم یا غیر مستقیم در تعیین سرنوشت خود و کشورشان دخیل هستند.
شکری با بیان اینکه انتخاب مسئولین مملکت با رای و نظر مردم امتیاز و قدرتی بزرگ برای کشور و نظام اسلامی ایران محسوب می شود گفت: دشمن از رای مردم و از حضور آنها در انتخابات می ترسد زیرا به خوبی دریافته که نمی توان به نظامی که از پشتوانه محکم مردمی برخوردار است ضربه وارد ساخت.
فرماندار میانه همچنین افزود: انتظار می رود که مردم بدون نگرانی و با طیب خاطر در پای صندوقهای رای حضور یابند زیرا مسئولین انتخابات رای مردم را امانت خوانده و در حفظ آن تلاش خواهند نمود.
وی در پایان خواستار تشویق و ترغیب مردم برای حضور حداکثری در پای صندوقهای رای شده افزود: افزایش ضریب امنیت و آرامش و تعیین سرنوشت مردم و کشور به حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات و آراء آنها بستگی دارد.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید