طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

حجت الاسلام طباطبایی:کاندیدایی که مورد حمایت دشمن باشد خائن است و نباید در رأس قوه مجریه قرار بگیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، حجت الاسلام طباطبایی نسب در مراسم جشن نیمه شعبان در مسجد جامع میانه گفت:رمز شکست سپاه اسلام در جنگ احد این بود که مردم گوش به حرف پیغمبرشان نکردند و به دنبال جمع آوری غنائم رفتند. مردمی که گوش به أمر ولی و رهبرش نکند چیزی جز شکست عایدش نخواهد شد لذا امروز هم مردم و هم مسئولین باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند.
سخنران ویژه مراسم نیمه شعبان در میانه با اشاره به امضای سند 2030 توسط دولت که گلایه مندی رهبر معظم انقلاب را هم در پی داشت خاطرنشان کرد: متأسفانه در جریان امضای این سند ننگین همه قصور و کوتاهی کردند، هم مسئولین دولتی و هم اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی! کار را به جایی رساندند که رهبری عزیز فرمودند من گله مندم، عرض می کنیم آقا جان ما مردم هم از دست اندرکاران این أمر گله مندیم. این چه ننگ نامه ای است که امضا کرده اند؟!! قراردادی که یکی از بندهای آن آزاد شدن و به رسمیت شناختن همجنس بازی در مدارس است.وی افزود: ما این همه شهید دادیم که این منکرات در جامعه بروز پیدا نکند و الان هم به تبعیت از رهبری اعلام می کنیم که در برابر چنین حرکت های خائنانه ای خواهیم ایستاد.
حجت الاسلام طباطبایی نسب با بیان اینکه راه مقابله با استکبار جهانی خدمت به مردم است اظهار داشت: ایراد کار کجاست که با وجود استعدادها و نیروهای توانمند در کشور، زندگی مردم با مشکل مواجه است. وی افزود:در بحث انتخابات وظیفه ما روشنگری و تبیین سخنان رهبری است.مهمترین شاخص شناخت کاندیدای اصلح این است که ببینیم دشمنان انقلاب و رسانه های آنها در مورد این کاندیداها چه می گویند.چه کسی را تبلیغ می کنند و چه کسی را تخریب می کنند. وی افزود: ای مردم بدانید کسی را که بیشتر تخریب می کنند به درد کشور و انقلاب می خورد اما آن کسی را که حمایت می کنند بدانید که خائن است و نباید در رأس قوه مجریه باشد.
حجت الاسلام طباطبایی نسب در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما دیدیم که نتیجه اعتماد به آمریکا ذلت ملت ایران است و آن کسی که به آمریکا اعتماد می کند هم خودش را ذلیل کرده و هم ملتش را. وی افزود:اگر انتخاب درستی بکنیم کشور به سوی عزت و پیشرفت حرکت خواهد کرد اما اگر در انتخاب خود دچار اشتباه بشویم برجام های 1 و 2و 3 را بر ما تحمیل خواهند کرد.
همچنین در خاتمه این برنامه، مراسم عمامه گذاری دو تن از طلاب حوزه علمیه میانه برگزار شد.
نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید