طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

حجت الاسلام امیرنژاد:دشمن از تفکر، تدین و تلاش جوانان ما در هراس است مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با بیان اینکه دشمن از گرایش مردم جهان به اسلام، قرآن و ولایت نگران است، گفت: هر چه به زمان ظهور نزدیکتر می شویم، گرایش مردم به دین بیشتر می گردد

   همایش بصیرت افزایی و روشنگری با حضور بیش از یکصد نفر از دانشجویان بسیجی در دانشکده فنی و حرفه ای پسرانه میانه به مناسبت هفته معلم برگزار شد.

   مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه با تبریک اعیاد شعبانیه و هفته عقیدتی سیاسی، شهید مطهری را الگویی نمونه از یک معلم انقلابی و مکتبی دانست و با اشاره به آیات قرآن، حبّ خدا، تواضع  برابر مومنان، عزت در برابر کافران، مجاهت در راه خدا و عدم واهمه از سرزنش سرزنش کنندگان را خصوصیات بارز حزب الله دانست و افزود: حزب اللهی به معنای تندرو یا معنایی مشابه آن نیست بلکه به کسی اطلاق می شود که در راه خدا و جلب خشنودی خدا قدم برداشته و اهداف پیغمبران را دنبال می کند.

    حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه دشمن از گرایش مردم جهان به اسلام، قرآن و ولایت نگران است و تمام توان خود را برای القای ناکارآمدی نظام و انقلاب و بدبین نمودن مردم به آن به کار گرفته است، گفت: تمامی این تلاشها بیهوده است و بالاخره مستضعفان حاکمان جهان خواهند شد و علارغم خواسته دشمن، هر چه به زمان ظهور نزدیکتر می شویم، گرایش مردم به دین بیشتر می گردد.

   امیرنژاد افزود: اعتقاد و اعتماد متدینین امروز به اسلام بسیار بالاتر از کسانی است که در عصر رسول الله و امامان معصوم(ع) می زیسته اند چرا که اینها حضور پیغمبر(ص) و ائمه را درک نکرده اند و فقط نام و حدیثی از آنها را شنیده اند.

   وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی با جمهوریت و اسلامیت اجین شده و هرگز از این مکتب و این آرمان ها جدا نخواهد شد.

   وی عاشورا را واقعه و رویدادی مهم و حساس در تاریخ اسلام دانست و  آن را دارای دو صفحه سفیدد و سیاه دانست و گفت: صفحه سفید مربوط به زیبایی های عاشواست و حامیان دین خدا در آن ثبت شده اند اما صفحه سیاه تاریخ عاشورا مربوط به ظالمان و مستکبران و قتل عام کنندگان مسلمانان می باشد.

  این مقام مسئول انقلاب اسلامی را مواجه با سه چالش درونی-شیطان، هوای نفس و مادیات-، منطقه ای-گروه های تکفیری همچون داعش، النصره، اسلام آمریکایی، انگلیسی و ... ، و چالش استکبار  دانست و افزود: استکبار تلاش می کند تا انقلاب بزرگ نشود و از حرکت بازمانده و جهانی نشود.

   حجت الاسلام امیرنژاد با بیان اینکه دشمن به انتخابات ما چشم دوخته و خواستار انتخاباتی سرد و بی رونق است، پیروزی در برابر چالش های دشمن را مرهون حضور حداکثری  و انتخابی اصلح و آگاهانه دانست و افزود: انتخاباتی سالم و صحیح موجب اقتدار، عظمت و امنیت کشور می شود.

   وی جوانان را ذخایر انقلاب، افتخار و امید آینده کشور دانست و اظهار کرد: دشمن از تفکر، تدین و تلاش جوانان ما در هراس است.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید