طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

دکتر فرمند: امیدواریم بتوانیم شاهد کاهش مشکلات فرهنگیان در کشور باشیم

 

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت نقش معلمین در جامعه گفت: شخصیت اجتماعی ما نشات گرفته از وجود معلمین است.
 دکتر فردین فرمند در آیین گرامیداشت هفته معلم با تبریک این روز به قشر فرهنگیان پرتلاش شهرستان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش علی رغم کار بزرگی که بر عهده دارد از فقیرترین وزارتخانه ها به شمار می رود از تدوین برنامه های حمایتی از قشر فرهنگیان و ارسال لایحه آن به مجلس خبر داده گفت: امیدواریم بتوانیم شاهد کاهش مشکلات فرهنگیان در کشور باشیم زیرا این قشر پرتلاش در تربیت دانش آموزان که آینده سازان جامعه به شمار می روند نقش مهمی دارند.
وی در ادامه آموزش استقلال و وابسته به خود بودن را مهمترین درسی خواند که باید از سوی معلمین به دانش آموزان آموزش داده شود تا بتوانند روی پای خود ایستاده و برای حل مشکلات خود تلاش کنند.
فرمند با بیان اینکه شهرستان میانه نه تنها در استان بلکه در کشور از بسیاری از امکانات و ظرفیتها از جمله آب، خاک و سرمایه انسانی بالایی برخوردار است گفت:  با توجه به این ظرفیتها نباید شاهد بیکاری در شهرستان باشیم اما متاسفانه آمار بیکاری در شهرستان میانه بالاست.
وی وجود بیکاران تحصیلکرده در کشور را نشان از مشکل مدیریتی خوانده افزود:  در مجموعه ای اگر دو نفر کم آورده باید بقیه اعضا دست به دست هم داده و این کمبود را جبران کنند زیرا ترسیم آینده ای خوش برای کشور در گرو تعامل و همدلی است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید