طراحی سایت
جمعه 29 دي 1396.
امروز:

مقاله ها

همایش سیاسی فرماندهان پایگاه ها و شورای حوزه شهید هاشمی نژاد میانه

سرگرد غیابی از هادیان سیاسی سپاه میانه :تنها سلاح مقابله با جنگ نرم ، ایمان به خدا  و تاسی از ائمه اطهار و ولایت فقیه است .
این همایش با حضور فرماندهان پایگاه ها و شورای حوزه شهید هاشمی نژاد مرکزی در حسینیه امام خمینی (ره) سپاه میانه و با هدف افزایش بصیرت و آگاهی فرماندهان برگزار شد .
سرگرد غیابی از هادیان سیاسی ، در این همایش با اشاره به تحولات اخیر منطقه خاور میانه و در راس آن تحولات و رخدادهای سوریه و لبنان ، از عملکرد رضایت بخش مسلمانان سوریه در پاکسازی تروریستها ابراز خرسندی کرد و گفت : کشور سوریه یکی از خطوط مقدم ما در مقابله با استکبار جهانی است و ما وظیفه داریم در همه حال از برادران دینی خود حمایت کنیم .
غیابی همچنین بر توطئه های دشمنان از طرق استحاله فرهنگی و اسلام ستیزی با ایجاد فرقه های ضاله ، عرفانهای کاذب و شیطان پرستی اشاره کرده خاطرنشان کرد : تنها سلاح مقابله با جنگ نرم ، ایمان به خدا  و تاسی از ائمه اطهار و ولایت فقیه است .
وی در ادامه با ابراز همدردی با زلزله زدگان شهرهای اهر ، هریس ، ورزگان و کلیبر ، صبر  بر مصیبت  را از شاخصه های بارز منتظران حضرت  قائم  دانست و گفت : همه باید برای جبران خسارت وارده بر زلزله زدگان دولت را یاری نمایند .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید