طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

دکتر شیویاری: میانه رتبه نخست بیکاری در استان را کسب کرده است

نماینده میانه گفت: وزیر نیرو قول داده بول تا سال 95 مشکل آب شرب شهرستان را حل کند، مهلت سپری شد اما هنوز از آب شرب خبری نیست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه به نقل از آناج، یعقوب شیویاری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان توصیه‌‌های رهبری و نامگذاری این سال به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اظهار داشت: جامعه کنونی ما با مشکلات زیادی درگیر است، از جمله فقر، بیکاری و طلاق که این مشکلات جز با غیرت و عزت ملی رفع نخواهند شد.

وی با اعلام اینکه مشکلات جامعه تنها با اقتصاد مقاومتی قابل حل می‌باشد، افزود: اگر تنها اصل 29 قانون اساسی مورد عنایت دولت و مجلس  قرار گیرد بسیاری از مشکلات با همت ملی برطرف می‌شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه 200 میلیارد تومان برای احداث سد شهریار هزینه شده است، خاطرنشان کرد: متاسفانه هنوز این سد به بهره برداری نرسیده است، وزیر نیرو قول داده بود که تا پایان سال 95 سد گرمی چای به بهره برداری خواهد رسید تا مردم میانه از آب شرب بهره‌مند شوند اما با وجود تمام شدن زمان وعده ایشان هنوز خبری از آب شرب نیست.

شیویاری با بیان اینکه وزیر صنعت و معدن نیز قول بهره‌برداری فولاد میانه را تا پایان سال 95 داده بود، اذعان داشت: این موضوع همچنان عملی نشده است.

وی در مورد میزان بیکاری در شهرستان میانه ابراز داشت: با وجود جوانان با غیرت، میانه رتبه نخست بیکاری در استان را کسب کرده است.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید