طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرمانده اسبق سپاه میانه: عمل انقلابی، وقت و مکان نمی شناسد

فرمانده اسبق سپاه میانه: عمل انقلابی، وقت و مکان نمی شناسد / بزرگترین وظیفه یک خانواده انقلابی تربیت فرزندانی صالح، مومن و انقلابی است

   آیین گرامیداشت سالروز ولادت نهمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام محمدتقی(ع) با حضور بیش از 200 نفر از کارکنان رسمی، وظیفه و بازنشسته در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد.

   فرمانده اسبق سپاه میانه ضمن تبریک میلاد امام جواد(ع)، انقلابی بودن را رعایت ظاهر و باطن اعمال و حرکت در مسیر ولایت معنا کرد و گفت: با اعتماد و چشم دوزی به دستان کشورهای بیگانه هیچ مشکلی از مشکلات کشور حل نخواهد شد و تنها راه برون رفت از مشکلات، اقدام و عمل انقلابی است.

   احمد شاکر، انقلابی ماندن، انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل نمودن را شاخصه های انقلابی گری عنوان کرد و افزود: عمل انقلابی وقت و مکان خاصی ندارد و باید به صورت مستمر انجام شود.

   وی تربیت فرزندانی مومن و مسلمان را از جمله عمل های انقلابی در عصر حاضر عنوان کرد و گفت: بزرگترین وظیفه یک خانواده انقلابی تربیت فرزندانی صالح، مومن و انقلابی است.

   شاکر با اشاره به کشتار مسلمانان توسط کشورهای مستکبر و به دست گروهکهای تروریستی و تکفیری، فریاد رسی به ندای دادخواهی مظلومان جهان را یک عمل انقلابی عنوان کرد و رشادتها و ایثار رزمندگان اسلام در دفاع از مردم مظلوم سوریه را مصداق بارزی از عمل انقلابی تلقی کرد.

    قرائت زیارت عاشورا و مولودی خوانی از جمله دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید