طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

بخشدار کندوان: نخواهیم گذاشت در این انتخابات حقی از مردم ضایع شود


بخشدار کندوان میانه با توجه به نزدیکی انتخابات  و اهمیت آن، انتخابات را مظهر مردم سالاری دینی دانست.
محمود زرین در جلسه دهیاران کندوان، گفت: جهموری اسلامی با انتخابات آغاز شده وامروز شاهدیم در راستای حکومت مردم بر مردم انجام امورات نیز با انتخابات که رای مردم است انجام می شود.
وی افزود: نیاز جوامع به جلوگیری از هرگونه  بی نظمی، ایجاب می کند که عده ای به نمایندگی از سوی مردم، اداره امور کشور و تعیین چارچوب آن را بر عهده بگیرند.
زرین با اشاره بر اینکه انتخابات و رای مردم حق الناس است تاکید کرد: نخواهیم گذاشت در این انتخابات حقی از مردم ضایع شود که در این خصوص مسئولین وظیفه سنگینی در قبال پاسداری از حق مردم بر عهده دارند.
 
زرین  دهیاران را، مدیران وزارت کشور خوانده بر لزوم  برنامه ریزی دقیق و علمی و عملی در امور از سوی دهیاران برای توسعه و پیشبرد اهداف تاکید کرد.
بخشدار کندوان در ادامه بر ضرورت جلب مشارکت از سویی و تلاش نمایندگان دولت در روستاها جهت ساماندهی و سهولت امور اهالی بخش تاکید کرد.
وی به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو افزود: بعد از برجام این اولین انتخابات است و همه چشم بر این انتخابات دوخته اند.
زرین همچنین به اعطای تسهیلات ویژه توسعه روستایی جهت اشتغالزایی اشاره کرد و گفت: ما با آغوش باز پذیرای سرمایه گذارانی هستیم که قصد دارند در این بخش سرمایه گذاری کرده و به رونق تولید، اقتصاد و اشتغال منطقه و در نهایت شهرستان کمک کنند.
  بخشدار کندوان با توجه به پیش رو بودن تعطیلات عید نوروز،آماده سازی روستاهایی امن و آرام و همچنین پاکسازی معابر، نصب بنر ودرصورت امکان تهیه هفت سین در ورودی روستا را خواستار شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید