طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

برگزاري جلسه انجمن حمايت زندانيان ميانه به مناسبت استقبال از دهه فجر


به گزارش روابط عمومي انجمن حمايت زندانيان شهرستان ميانه ششمين جلسه هيئت مديره انجمن حمايت زندانيان شهرستان ميانه به رياست دادستان شهرستان و با حضور معاونت  استاندار و فرماندار  ويژه شهرستان واعضاي هيئت مديره انجمن در محل انجمن برگزار گرديد.

به گزارش اين واحد خبري در اين جلسه  پيرامون نحوه خدمات رساني و كمك هاي انجمن حمايت زندانيان به زندانيان و خانواده هاي آنان بحث و بررسي شد و در نهايت موارد ذيل به تصويب اعضا رسيد.

1-مقرر شد نسبت به پرداخت مبلغ 400000000ريال در وجه اداره زندان جهت افزايش وسعت محل نگهداري زندانيان اقدام شود.

2-مقرر شد به مناسبت فرا رسيدن دهه فجر نسبت به آزادسازي 9نفر از زندانيان واجد شرايط و بررسي شده اقدام شود.

3-مقرر شد نسبت به تهيه تعدادي بخاري گازي در فصل سرما براي خانواده هاي زندانيان واجد شرايط تهيه و تحويل شود.

4-مقرر شد به تعداد 5 نفر از خانواده هاي زندانيان كه درخواست كمك جهازيه داده بودند تا حد توان انجمن نسبت به تهيه اقلامي اقدام شود.

5-مقرر شد انجمن نسبت به پرداخت هزينه آب و برق و گاز خانواده هاي نيازمند زندانيان تا سقف 5000000ريال براي هر خانوار در سال اقدام نمايد.

6-مقرر شد انجمن نسبت به تهيه لباس گرم و كفش براي دانش آموزان نيازمند زندانيان اقدام نمايد.

7-مقرر شد در آستانه دهه مبارك فجر براي خانواده هاي زندانيان تحت پوشش تا سقف 320000000ريال سبدكالاتهيه و تحويل خانوادها گردد.

8-مقرر شد مراسم كلنگ زني زمين انجمن در دهه مبارك فجر با همكاري بخش خصوصي انجام شود كه اين زمين براي ساخت دفاتر تجاري و خدماتي آماده سازي خواهد شد.

9-حمايت دادستان و فرماندار محترم از مركز ترك اعتياد دهكده رهايي ميانه و درخواست مدير عامل در خصوص رفع موانع آن از قبيل نبود گاز شهري و تلفن ثابت 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید