طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

امام جمعه جدید میانه معرفی شد


حجت الاسلام والمسلمین عبدالله محمدی از سوی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جماعت کشور به سمت امام جمعه میانه منصوب شد

حجت‌الاسلام و‌المسلمین عبدالله محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان میانه طی حکمی از سوی رییس شورای سیاستگذاری ائمه جماعت کشور با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، حجت الاسلام والمسلمین تقوی قمی معاونت شورای سیاستگذاری ائمه جماعت کشور،  تقی زاده مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه آذربایجان شرقی، نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری شهرستان به سمت امام جمعه میانه منصوب شد.
 در این مراسم از زحمات حجت الاسلام حامدی  امام جمعه میانه با اهدای هدایا و لوح هایی از سوی فرماندار ویژه شهرستان میانه، نمایندگان مردم در مجلس و ادارات و نهادهای شهرستان تقدیر و تجلیل شد.
لازم به ذکر است حجت الاسلام عبدالله محمدی امام جمعه جدید میانه متولد ۱۳۴۳ بوده که در سال ۱۳۶۲ وارد حوزه علمیه شده و دارای دکترای تخصصی سطح چهار تبلیغ می باشد.
وی در حوزه  از حضور اساتیدی چون آیت‌الله جوادی آملی، آیت‌الله شیخ جواد تبریزی، آیت‌الله احمدی میانجی، آیت‌الله مشکینی، آیت‌الله مظاهری و آیت‌الله اشتهاردی استفاده نموده است.
ایشان مسئولیت امور ایثارگران روحانیت سراسر کشور، مسئولیت پشتیبانی طرح هجرت بلندمدت حوزه علمیه قم به مدت ۱۰ سال، امامت جمعه شهرستان تکاب در آذربایجان ، حضور تبلیغی در جمهوری آذربایجان و نخجوان، تدریس  فن خطابه در رشته تخصصی تبلیغ و تدریس دروس معارف اسلامی در دانشگاه‌های آزاد، علمی کاربردی و پیام نور را در کارنامه خود دارد.
حجت الاسلام محمدی پیش از این سمت امام جمعه تکاب به مدت 6 سال را عهده دار بود.
شرکت کنندگان در این مراسم پس از شرکت در جلسه شورای اداری با موضوع تودیع و معارفه امام جمعه میانه در مزار شهدای شهرستان میانه حضور یافته و با اهدای شاخه گل،  نثار فاتحه و غبارروبی از مزار شهدا  به مقام شامخ این عزیزان ادای دین نموده  و در آیین نماز پرشکوه عبادی سیاسی این هفته به امامت حاج آقا حامدی شرکت نمودند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید