طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه: باید بستر حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن فراهم شود


معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: باید بستر لازم برای حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن با امنیت و آرامش خاطر فراهم شود.
 محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر با تاکید بر فرمایش امام خمینی (ره) که انقلاب اسلامی ایران را معجزه بزرگ قرن عنوان نمودند گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی بی نظیر و انفجار نوری بود  که به مرزهای خارج از ایران نیز صادر شد.
وی دهه مبارک فجر را فرصتی دیگر برای تجدید میثاق با آرمانهای امام (ره) و مقام معظم رهبری، انقلاب خوانده افزود:  در مقابل استعمار و استکبار و تحرکات خارج از مرزهای ایران و آرمانهای انقلابی مردم ایجاب می کند تا برنامه ریزی صحیح و درستی در راستای بزرگداشت این ایام از جمله راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن داشته باشیم.
مشایخی با تقدیر از زحمات فرمانده سپاه ناحیه میانه و عوامل ایشان که مسوولیت کمیته راهپیمایی این روز بزرگ تاریخی را همچون گذشته عهده دار شده و از آمادگی لازم برای اجرای برنامه های در نظر گرفته شده برخوردارند.
وی با بیان اینکه مردم ایران همیشه آماده برای حضور در صحنه های مورد نیاز و حساس نظام هستند افزود: مردم  همیشه در صحنه ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال و به تبع آن در دو رخداد سیاسی و اجتماعی انتخابات شوراهای اسلامی  و ریاست جمهوری بر صفحات افتخار نظام افزوده و به دشمنان انقلاب و نظام اثبات خواهند نمود که این مردم همواره پشتیبان انقلاب و ولایت هستند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه به برگزاری یادواره شهدای زینبیه و ثارالله میانه در 11 بهمن با حضور مسوولین کشوری و استانی اشاره کرده گفت: امیدواریم این مراسم نیز با حضور گسترده مردم همچون سالهای گذشته در جهت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نظام و دوران دفاع مقدس از جمله شهیدان مظلوم دبیرستان زینبیه و دبستان ثارلله که در 12 بهمن سال 65  در این مدارس به شهادت رسیدند برگزار شود.
وی در پایان محل تجمع راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را میدان معلم و ختم آن را مسجد جامع میانه عنوان کرده گفت: این مراسم در این محل با تجمع پرشکوه مردم و قرائت قطعنامه و پس از آن شرکت در نماز جمعه به پایان خواهد رسید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید