طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمدی میانجی به امام جمعه جدید میانه

در پی انتخاب و انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدی به عنوان امام جمعه جدید میانه، حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمود احمدی میانجی از علمای بزرگوار شهرستان میانه و مؤسس گفتمان اعتقادی پیامی بدین شرح صادر کردند:


بسم الله الرحمن الرحیم

حجه الاسلام و المسلمین جناب مستطاب حاج شیخ عبدالله محمدی دامت برکاته


انتخاب و انتصاب شایسته جناب عالی را که از مصادیق " منهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر" محسوب می گردید تبریک می گویم .
افتخار دارد بعنوان جزئی کوچک از خانواده شهداء (شهید جواد احمدی) مقدم شما اسوه جهاد و شهادت و فرمانده دلاور جبهه های خون و شرف در هشت سال دفاع مقدس را گرامی بدارم.
چهره و سیمای نورانی و متواضع شما ،یاد آور دوستان عزیز شهید طلبه میانه ای فرهاد بازیار ،ایرج واعظی ، رحمان و ملک جروقی ، سید علی اکبر شهیدی ،محمد ستاری ، آیت ایمانی ،و دهها شهید گلگون کفن طلبه شهید میانه است .
با شناختی که از شما دارم که بحمد الله از فضل علمی وتعهد و توان و تجربه موفق مدیریت های مختلف برخوردا ر هستید ، انشاء الله حضور شما موجب استحکام و انسجام و همدلی تمام دلسوزان به نظام و اعتلای شهر میانه گردد.
شما بعنوان امام جمعه منصوب از طرف شورای محترم سیاست گزاری ائمه جمعه ، شمیم معطر و زیبای مولا و مقتدای عدالت جویان حضرت سید علی خامنه ای روحی له الفداء می دهید ، شما انشاءالله محور وحدت ، همدلی ، هم افزایی و صفا و صمیمیت تمامی اقشار متدین و انقلابی شهر میانه خواهید بود .
همچنان که رهبری معظم انقلاب ،رهبر همه مردم ایران است جناب عالی نیز امام جمعه همه مردم میانه از همه سلیقه ها و گرایش های سیاسی و اجتماعی هستید.
شما انشاء الله محور و کانون تبدیل کثرت ها به وحدت خواهید بود . اینجانب همه دلسوزان به اسلام ،انقلاب ،رهبری و پیشرفت و تعالی شهر میانه را به وحدت و همدلی و برادری حول محور ولایت و امام جمعه عزیزمان حاج آقای محمدی فرا می خوانم و از زحمات و خدمات و تلاش های خستگی ناپذیر امام جمعه سابق دوست و برادر عزیزم حجه الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد رضا حامدی نهایت سپاس و امتنان دارم و علو درجات امام جمعه شهیدمان حامدی بزرگ را از خداوندمنان خواهانم و از شورای محترم سیاستگذاری ائمه جمعه بخاطر حسن انتخاب این شخصیت مجاهد ،انقلابی،فاضل ، مدیر مدبرو ولایی تشکر و سپاس دارم.
 
محمود احمدی میانجی 7 بهمننوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید