طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار تبریز: نمایندگان مجلس به جای صدور بیانیه در فضای مجازی پیگیر حقوق مردم باشند


به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی فرمانداری تبریز رحیم شهرتی‌فر در جلسه  شورای اداری بخش خسروشهر اظهار کرد: ملت ایران برای دستیابی به شعار «استقلال آزادی جمهوری اسلامی» انقلاب کرد‌ه‌اند و کشور را از وابستگی به قدرت‌های بیگانه‌ای که هویت ایرانی و اسلامی ما را قبول نداشتند، رها ساختند.

وی با بیان اینکه قوانین و احکام دین مبین اسلام مایه سعادت و تعالی انسان‌ها است، گفت: حکومت جمهوری اسلامی حکومتی بر پایه دین اسلام و قدرت همراهی مردم است.

شهرتی‌فر افزود: کشورهایی که داعیه مبارزه با تروریسم را دارند امروزه حامی خطرناکترین گروه‌های تروریستی جهان هستند.

وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید با تنفیذ و تأیید مقام معظم رهبری اداره کشور را بر عهده دارد، تصریح کرد: متأسفانه عده‌ای مصالح نظام جمهوری اسلامی را دستخوش اختلافات فردی و گروهی قرار داده‌اند.

فرماندار تبریز تأکید کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی و اقتدار نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی، ایران امن‌ترین نقطه و موفق‌ترین کشور از منظر رشد اقتصادی خاورمیانه است و در صحنه بین المللی نیز با پیش‌برد موفقیت آمیز سیاست خارجی خود اقتدار و محبوبیت زیادی کسب نموده است.

وی با بیان اینکه متوسط نرخ بیکاری در کشور 12/7 درصد است، افزود: این متوسط در استان اصفهان 17/4 درصد و نرخ بیکاری استان آذربایجان‌شرقی 10/4 درصد است ؛ مخالفان خدمات دولت در استان انتقادهای سازنده و منصفانه داشته باشند.

شهرتی‌فر تأکید کرد: نمایندگان محترم مجلس به‌جای صدور بیانیه در شبکه‌های مجازی پیگیر حقوق ملت شریف در مجلس باشند ؛ تریبون مجلس بهترین بلندگو برای انعکاس خدمات و دلسوزی‌های آنهاست.

وی در پایان افزود: به پشتوانه خدمات دولت تدبیر و امید در روستاها امروزه فاصله شرایط زندگی در شهر و روستا کاهش یافته و این حاکی از جریان مناسب سیاسی و اقتصادی در روستاهاست.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید