طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار ویژه میانه: در نظر نگرفتن منافع عمومی سبب عدم توسعه شهرستان است


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بر ضرورت توجه به منافع عموم و دید باز از سوی مسوولین تاکید کرده گفت: در نظر نگرفتن منافع عمومی سبب عدم توسعه شهرستان است.

 حمید شکری در جلسه هماهنگی واگذاری زمین برای احداث بیمارستان خصوصی در میانه از تغییر کاربریهای عمومی میانه در راستای توسعه شهرستان از جمله احداث دانشکده سلامت، دانشکده فنی، راهنمایی و رانندگی خبر داده افزود: برای احداث بیمارستان خصوصی نیز با تصویب شورای شهر مقرر شد زمینی برای بیمارستان در نظر گرفته شود اما بنا به دلایلی این مصوبه لغو گردید.

وی با بیان اینکه روال قانونی و اداری زمانبر بوده و مسیر توسعه را کند کرده سبب بروز مشکلاتی در آینده خواهد بود افزود: ما از طریق شهرستان تسهیلاتی را برای سرمایه گذاران فراهم کرده ایم از جمله واگذاری زمین و مجوز شهرستانی تا سرمایه گذاران در حین اجرای پروژه، مسیر قانونی و اداری را طی نمایند.

شکری خواستار شناسایی زمین مناسب برای احداث بیارستان خصوصی شده افزود: شهرداری، منابع طبیعی و آبخیزداری و اداره مسکن و شهرسازی زمینهایی دارند که باید یکی از این زمینها را به ساخت بیمارستان خصوصی از سوی سرمایه گذار مربوطه اختصاص دهند که از نظر مسیر رفت و آمد مردم نیز سهل الوصول باشد.

امام جمعه میانه نیز در این جلسه تاکید کرد: هر گونه کوتاهی در مقابل فرصتهایی که برای شهرستان پیش آمده سبب تبعاتی خواهد شد که شاید جبران ناپذیر باشد.

حجت الاسلام محمدرضا حامدی دیدگاههای بسته و تنگ نظری از سوی برخی از مسوولان را سبب عقب ماندگی شهرستان خوانده افزود: باید بدانیم که ایجاد بیمارستان خصوصی در این شهرستان در بحث اشتغالزایی و توسعه نقش مهمی خواهد داشت پس لازم است با دید باز و به جهت منافع شهرستان به این موضوع بنگریم.

وی بر شناسایی زمین مورد نیاز، واگذاری و اخذ مجوزهای لازم برای احداث این بیمارستان تاکید کرده افزود: نگذاریم با کوتاهی ما نفع مردم و شهرستان نادیده گرفته شود.
نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید