طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار میانه: عدم حل مشکلات مسکن مهر سبب افزایش هزینه مشارکتی بانک با اعضاست


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به مشکلات مسکن مهر ترکمانچای و صبا شهر میانه، کارگران و کارگزاران بخش خصوصی  مخابرات و تعاونی 2 عدم رفع این مشکلات در اسرع وقت را سبب افزیش هزینه مشارکت بانک با اعضا عنوان کرد.
حمید شکری در جلسه شورای مسکن شهرستان میانه گفت:  متاسفانه در سایه عدم هماهنگی و عملکرد دستگاه های نظارتی، پروژه مسکن 118 واحدی ترکمانچای که مراحل ساخت آن از سال 89 آغاز شده بود راکد مانده بود اما با برگزاری جلسات، بررسی موانع و مشکلات و ارائه راهکار احداث این پروژه از سر گرفته شد.
فرماندار ویژه میانه در ادامه غیر کارشناسی بودن پروژه، کارشکنی و عدم تحقق وظایف قانونی پیمانکار را از علتهای اصلی ناتمام ماندن دو پروژه مسکن مهر صبا شهر و ترکمانچای عنوان نموده گفت: این امر سبب ایجاد نارضایتی در بین متقاضیان شده اما در حال حاضر با تصمیمات اتخاذ شده و انتخاب پیمانکار جدید، پروژه های ترکمانچای و صباشهر در حال اجرا می باشند و نیز اسناد تعاونی 2 و مخابرات به زودی واگذار می شود که امیدواریم با بهره برداری از این پروژه ها شاهد رضایت متقاضیان مسکن باشیم.
شکری همچنین با بیان اینکه مدیران مربوطه باید پیگیر مسائل و مشکلات بوده و در رفع آنها تلاش کنند افزود: بوسیله مدیران توانمند و مستقل می توان تمامی پروژه های متوقف شده را به تحرک واداشت.
وی همچنین در پایان تاکید کرد: پروژه های مسکن مهر به هیچ عنوان نباید بدون انشعاب آب، فاضلاب،  آماده سازی محوطه و دیگر امکانات لازم تحویل داده شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید