طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار میانه بر افزایش سرانه 6 دقیقه ای مطالعه در شهرستان میانه تاکید کرد


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی و اهمیت آن در جامعه، خاطرنشان کرد: سرانه مطالعه در شهرستان میانه بطور متوسط ۶ دقیقه است که این میزان باید افزایش یابد. 

حمید شکری در نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان میانه با اشاره به آمار  5300 نفری  اعضا در کتابخانه های شهرستان میانه، افزود: در حال حاضر ۵ کتابخانه در سطح شهرستان میانه در حال ارائه خدمات به شهروندان می باشد اما نیاز شهرستان در این حوزه دایر کردن ۱۲ کتابخانه دیگر در سایر بخش ها و شهرهای پرجمعیت شهرستان است. 

وی از کسب مقاوم دوم شهرستان میانه از بابت سرانه خرید کتاب در بین شهرستانهای استان در طی سال گذشته  خبر داد و افزود: خوشبختانه امسال نیز ۱۶ هزار جلد کتاب به ارزش 250میلیون  ریال به منظور افزایش سرانه مطالعه در بین دانش آموزان شهرستان میانه توزیع شده است.

فرماندار ویژه میانه از اختصاص 7 میلیاردو 500 میلیون ریال اعتبار از محل منابع دولتی برای ادامه روند ساخت اولین و تنها استخر دانش آموزی این شهرستان خبر داد.

وی با اشاره به طولانی شدن زمان ساخت اولین و تنها استخر دانش آموزی این شهرستان از سال ۱۳۹۱ با اشاره به این موضوع که این پروژه تا کنون ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، افزود: به منظور استفاده دانش آموزان از امکانات و بالا بردن سطح سرانه ورزشی شهرستان برای ادامه روند احداث اعتبار فوق تخصیص یافته که امیدواریم با تزریق اعتبار بیشتر شاهد بهرره برداری از این طرح در اسرع وقت باشیم.

شکری با بیان این موضوع که تا کنون برای این استخر 9 میلیاردو 500 میلیون ریال اعتبارهزینه شده افزود:  این پروژه برای اتمام و به بهره برداری رسیدن نیازمند بیش از 20 میلیارد ریال اعتبار است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید