طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

استاندار در پیامی کسب مدال طلای امیر محمد بخشی را تبریک گفت

استاندار آذربایجانشرقی در پیامی مدال طلای امیر محمد بخشی تکواندوکار آذربایجانشرقی در رقابتهای قهرمانی نوجوانان جهان را تبریک گفت

دکتر اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجانشرقی در پیامی مدال طلای امیر محمد بخشی تکواندوکار آذربایجانشرقی در رقابتهای قهرمانی نوجوانان جهان را تبریک گفت.

دکتر اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجانشرقی در پیامی مدال طلای امیر محمد بخشی تکواندوکار آذربایجانشرقی در رقابتهای قهرمانی نوجوانان جهان را تبریک گفت.
در پیام دکترجبارزاده استاندار آذربایجانشرقی آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم
جوانان غیور استان آذربایجان شرقی بارها در عرصه های مختلف ورزشی شایستگی خود را به جهانیان نشان داده اند.
این بار آقای امیر محمد بخشی با کسب مدال طلای رقابت های تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان لیاقت و ارزندگی خود را به اثبات رساند و دل مردم ایران و آذربایجان را شاد کرد.
الحمدالله ورزش این استان توانسته است در برنامه مدون 4 ساله خود و با تلاش های مربیان و جوانان غیرتمندش در ورزش جهانی خوش بدرخشد .
با لطف خداوند متعال بار دیگر شاهد تبلور غیرت ، عزت و توانمندی جوانان مومن و قهرمانمان در رقابتی معتبر بودیم که سربلندی و افتخار را برایمان به همراه داشت.
در این فرصت لازم می دانم افتخارآفرینی قهرمان تکواندوی نوجوانان جهان آقای امیرمحمد بخشی را به جامعه ورزشی استان ، خانواده محترم ایشان و این قهرمان ملی از صمیم قلب تبریک عرض نمایم.
از خداوند متعال توفیق ادامه افتخارات ، سلامتی و سربلندی این عزیز را در میادین مختلف ورزشی آرزومندم./اسماعیل جبارزاده
استاندار آذربایجان شرقی
شایان ذکر است در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2016، «امیرمحمد بخشی» تکواندوکار میانه ای از خطه آذربایجانشرقی در وزن منهای 63 کیلوگرم ایران، نخستین مدال طلای گروه پسران را از آن خود کرد.
یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2016 از چهارشنبه (26آبان‌ماه) با حضور 800 تکواندوکار از 110 کشور جهان در سالن ورزشی «بیل کوپلند» بورنابی کانادا برگزار شد

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید