طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

کاشف الدّین بیضایی: برای حفظ اسلام و انقلاب باید از ولایت فقیه تبعیت کنیمکاشف الدّین بیضایی: اگر بصیرت نداشته باشیم و از ولایت فقیه تبعیت نکنیم با صدای شنی های زره پوش دشمن از خواب غفلت بیدار خواهیم شد.


   یادواره شهدای دانش آموز و مدافعان حرم با حضور بیش از 200 نفر از دانش آموزان و فرهنگیان بسیجی و با هدف گرامیداشت هفته بسیج در دبیرستان دخترانه کوثر ترک برگزار شد.

   یکی از هادیان سیاسی سپاه میانه در جمع بسیجیان گفت: اگر این شهدای مدافع حرم نبودند بنا به گفته رهبر معظم انقلاب باید در همدان و کرمانشاه با تکفیری ها می جنگیدیم.

   کاشف الدین بیضایی با بیان اینکه بنا به سفارش دین مبین اسلام، هرجا مظلومی باشد و صدای آن را می شنویم باید حضور یافته و از آنها دفاع کنیم، افزود: امروز اگر در سوریه و عراق حضور داریم بر اساس همین اعتقاداتمان و به خاطر حفظ حرمت حرم حضرت زینب(س) و امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) است.

   وی بصیرت را امری بسیار مهم تلقی کرد و با بیان اینکه عدم بصیرت وآگاهی موجب شد تا مسلمانان سر از تن امام زمان خود جدا کرده و اهل بیتش را خارجی بنامند، اظهار کرد: اگر بصیرت نداشته باشیم و از ولایت فقیه تبعیت نکنیم با صدای شنی های زره پوش دشمن از خواب غفلت بیدار خواهیم شد و آنوقت دیگر دیر است.

   بیضایی تصریح کرد: برای حفظ اسلام و انقلاب اسلامی باید از ولایت مطلقه فقیه تبعیت کنیم.

خبرنگار: مهدی کیانی


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید