طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار میانه: دو هزار هکتار از اراضی پایاب سد آیدوغموش با مشارکت بانک زمین به اجرا میرسد


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: شبکه پایاب 2 هزار هکتار از اراضی سد آیدوغموش در 11 روستای شهرستان با مشارکت اهالی و بانک زمین به اجرا می رسد.

 حمید شکری در جلسه هماهنگی اجرای شبکه پایاب سد آیدوغموش به مساحت 2 هزار هکتار گفت: این اراضی در قطعات عمرانی اکرم آباد 2 و آچاچی واقع شده که با مشارکت 100 میلیون ریالی زارعین و بانک زمین به اجرا خواهد رسید.
وی در ادامه تاکید کرد: جهادکشاورزی و سازمان آب منطقه ای باید نسبت به تشکیل پرونده تسهیلات در بانک کشاورزی اقدام کنند تا با مشارکت بانک زمین تسهیلات لازم از معاون اعتبارات بانک کشاورزی کشور برای اجرای عملیات اجرایی در اسرع وقت اخذ شود تا شاهد استفاده از آب سد آیدوغموش در راستای شکوفایی و توسعه هرچه بیشتر بخش کشاورزی در شهرستان باشیم.
با توجه به قرارگیری قسمت هایی از اراضی شبکه پایاب سد آیدوغموش در داخل حریم قانونی شهر میانه و به لحاظ بازنگری نقشه طرح تفضیلی و جامع میانه توسط مهندسین مشاور زیست محیطی، مقرر گردید پیگیری لازم توسط معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه از معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان جهت کاهش حریم قانونی شهر میانه بعمل آید.
همچنین به جهت وجود اراضی ملی در شبکه پایاب سد آیدوغموش و ضرورت و اهمیت اجرای طرح و به منظور جلوگیری از ایجاد وقفه در روند اجرای پروژه و همزمان با اجرای طرح، ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری و جهادکشاورزی برابر ضوابط و مقررات نسبت به حل و فصل اختلاف مالکیت اراضی ملی موجود اقدام کرده و نظر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری به هنگام اخذ تعهد لحاظ گردد.   

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید