طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل در مدارس بخش کندوان میانه برگزار شد


یکی از مربیان نظامی سپاه میانه: جنگ نرم، ابزار دشمن برای تغییر افکار، اعتقادات و فرهنگ مردم جهان سوم است

   به همت حوزه بسیج دانش آموزی شهید همت و با هدف افزایش آگاهی دانش آموزان نسبت به فضای سایبری، کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل در مدارس بخش کندوان میانه برگزار شد.

   در یکی از این کارگاه ها، یکی از مربیان نظامی سپاه میانه در جمع دانش آموزان مدارس شهید احمدی روشن و شهید غفاری روستای آونلیق با بیان اصول و اهداف پدافند غیرعامل، بالا بردن آستانه امید و روحیه مردم را از جمله مهمترین اصول آن دانست و گفت: فراهم کردن بستری امن و آرام برای زندگی مردم کشور، هدف اصلی پدافند غیرعامل است و اینگونه زندگی فقط  در سایه امید و روحیه بالا بوجود می آید.

   کاشف الدین بیضایی، اینترنت، لب تاپ، شبکه های اجتماعی و گوشی هوشمند را ابزار آلات جنگ نرم دانست و بیان کرد: برای مقابله با جنگ نرم باید قبل از ورود در فضای سایبری، آموزشهای لازم، اصول و راه های استفاده صحیح از این فضا را بیاموزیم و بدون کسب دانش و علم لازم در این زمینه، فرهنگ سازی بی نتیجه خواهد ماند.

    وی جنگ نرم را ابزار دشمن برای تغییر افکار، اعتقادات و فرهنگ مردم جهان سوم به خصوص ایران دانست و افزود: باید بیاموزیم که علم روز را در قرآن کریم جستجو کنیم نه در اینترنت و شبکه های اجتماعی.

   خبرنگار: مهدی کیانی


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید