طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

صادقی: 14 پروژه عمرانی در آموزش و پرورش میانه افتتاح می شود

صادقی مدیر آموزش و پرورش میانه درجلسه مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار منطقه میانه از افتتاح 14 پروژه عمرانی درهفته آخر مهرماه در آموزش و پرورش میانه خبرداد.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه، صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از خیرین محترم منطقه، از افتتاح 14 پروژه در هفته آخر مهر ماه خبر داد و یاد آور شد:  پروژه 12 کلاسه خیر ساز محمود قزوینی، دبستان 6 کلاسه خیر ساز مرحوم محمدی در روستای سبز، مدرسه شورا ساز، دبستان 6 کلاسه شهید معماریان شهر آچاچی، نمازخانه های شهید میانجی و ثارالله، کلوچه خالصه، علامه امینی، ایجاد مدرسه در روستای عاقل، میدان چمن مصنوعی، افزایش کلاس در دبستان حلاج سفلی و حلاج علیا، گیشه بانک ملی در آموزش و پرورش، ایجاد کلاس در دبستان پهلوان اجلی و سیستم گرمایشی مرکزی در 6 روستا و کلیه مدارس بالای 2 کلاس در منطقه افتتاح می شوند.

وی به اعتبار این پروژه ها اشاره کرد و افزود: 14 پروژه عمرانی قابل افتتاح در هفته آخر مهر ماه 95 اعتباری بالغ بر5 میلیارد تومان هزینه بر داشته است .

در این جلسه مجید بصیرت رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز  و مدرسه یار منطقه  گزارشی از عملکرد این مجمع برای حاضرین ارائه داد.

بعد از اتمام این جلسه اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار منطقه میانه، از پروژه های زمین چمن مصنوعی و پروژه 12 کلاسه خیر ساز محمود  قزوینی بازدید کردند. 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید