طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

امام جمعه میانه: امام حسین(ع) در بین عزاداران خود مهجور مانده است

   همایش پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت با حضور بیش از 200 نفر از جانبازان، ایثارگران و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه میانه برگزار شد.

   شرکت کنندگان در این همایش با قرائت زیارت عاشورا و مداحی و سینه زنی به سوگواری پرداختند.

 امام جمعه شهرستان میانه در جمع پیشکسوتان جهاد و شهادت با اشاره به اینکه عزاداری برای امام حسین(ع) بسیا حائز اهمیت است و باید به هر نحو ممکن استمرار یابد، افزود: باید عزاداران حسینی نسبت به امام حسین(ع) و احادیث و خطبه های ایشان، آشنایی و معرفت یابند و عامل ددستوات ایشان باشند و امام حسین(ع) را تنها با گریه و زاری و بر سر و سینه زن، مهجور نگذارند.

   حجت الاسلام محمدضا حامدی با بیان بخش هایی از خطبه 53 نهج البلاغه، دستورات دین را بنیانی محکم برای جامعه اسلامی دانست و اظهار کرد: اگر این دستورات به خوبی در جامعه پیاده شوند بی شک حلاوت و شیرینی حکومتی زیبا، کام همگان را شیرین خواهد کرد.

   وی اجرای سیاست خصوصی سازی شرکت های دولتی را امری لازم و بسیار شایسته و مناسب عنوان کرد و در عین حال هشدار داد: این امر به معنای آن نیست که این خصوصی سازی اختصاص به گروهی خاص داشته باشد بلکه باید به صورت آشکار و با اعلام عمومی اتفاق بیافتد تا همه مردم بتوانند از این فرصت به نحو شایسته بهره مند شده و اقتصاد کشور از افتادن در  دام عده ای سودجو و منفعت طلب رهایی یابد.

   خبرنگار: علی محمّد عزّتی
نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید