طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

سرهنگ شعفی: از افزایش 176 درصدی کشفیات مواد مخدر در شهرستان خبرداد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه جمع آوری معتادین از جمله متجاهرین در اولویت برنامه های این نیرو قرار گرفته ازافزایش کشفیات 176 درصدی مواد مخدر در سطح شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد.
 هاشم شعفی در نشستی با خبرنگاران شهرستان میانه به مناسبت هفته نیروی انتظامی ضمن تبریک این روز به تمامی کارکنان و عوامل زحمتکش نیروی انتظامی گفت: برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر از جمله توزیع کنندگان عمده و خرده در دستور کار گرفته و از اول سال 3 باند اصلی توزیع مواد مخدر در شهرستان متلاشی شده، همچنین با هماهنگی کمپ استان نزدیک 10 درصد از معتادین جمع آوری شده و به کمپهای اجباری استان انتقال یافتند.
وی بحث امنیت اخلاقی و روانی را اولویت بعدی پلیس شهرستان عنوان کرده افزود: در این راستا برخورد با توزیع کنندگان محصولات ضد فرهنگی، آلوده کنندگان معابر شهری، باندهای فساد و فحشا، تولید کنندگان و فروشندگان البسه های نامتعارف، خودروهایی که ایجاد مزاحمت و آلودگی صوتی می کنند و موتورسواران مزاحم در اولویت قرار گرفته بطوریکه در بحث کشفیات محصولات ضد فرهنگی افزایش 40 درصدی و در دستگیریها افزایش 10 درصدی را شاهد هستیم.
شعفی در ادامه پاکسازی پارکها و تفرجگاهها را جزو دیگر اولویتها خوانده افزود: با توجه به اینکه شهرستان میانه جزو شهرستانهای مسافرپذیر می باشد پارکها و تفرجگاهها ب حضور پلیس به محیطی امن و سالم تبدیل شده است.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساماندهی عبور و مرور شهری و کاهش تصادفات را نیز از اولویتهای نیروی انتظامی عنوان کرده گفت: همکاری خوب مردم با پلیس راهنمایی و رانندگی سبب انضباط بخشی به عبور و مرور شهری و کاهش 53 درصدی تصادفات فوتی درون شهری شده است.
وی همچنین از کاهش جرائم خشن و شرارتها در سطح شهرستان خبرداده گفت: 45 درصد چاقوکشی ها و نزاع های دسته جمعی کاهش یافته و قاتلین دو قتل اخیر در شهرستان میانه در کمتر از 24 دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
شعفی اظهارکرد: کنترل فضاهای مجازی جزو برنامه های این نیرو به شمار رفته و اقدامات خوبی انجام گرفته  که در این خصوص از خانواده ها انتظار می رود تا با توجه به توسعه فن آوریها، فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی بر نظارت و کنترل فرزندان خود در استفاده از این فضاها بیافزایند.
وی از مردم خواست تا در بحث ایجاد امنیت و آرامش بیشتر و مردمی سازی امنیت با فرزندان نیروی انتظامی همراهی کرده و از ارائه هر گونه کمک مادی، معنوی، اطلاعاتی و ... در ایجاد امنیت بیشتر و توسعه کلانتریها و پاسگاهها با توجه به محدودیتهای نیروی انتظامی از نظر امکانات و منابع دریغ نکنند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید