طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

امام جمعه میانه: قانون مملکت مانند قانون خدا لازم الاجراستامام جمعه میانه گفت: قانون مملکت مانند قانون خدا لازم الاجرا بوده و بنده بعنوان امام جمعه در کنار نیروی انتظامی برای اجرای قوانین نظم و امنیت خواهم ایستاد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی فرداخبر (فردای میانه)، حجت الاسلام محمدرضا حامدی در دیدار عوامل نیروی انتظامی شهرستان به مناسبت آغاز هفته نیروی انتظامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از جمله شهدای عرصه نظم و امنیت در جامعه، با اشاره به فرار رسیدن ایام محرم و صفر، سهم عمده سلامتی مراسمات دهه محرم و صفر را بر عهده نیروی انتظامی خوانده افزود: وظیفه نیروی انتظامی، پیراستن مراسمات از برخی انحرافات و خرافات و  برقراری نظم و انضباط لازم می باشد.
وی درادامه افزود: بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب قسمت عمده امنیت در کشور مدیون مدافعان مرزهای کشور در داخل و یا آن سوی مرزها می باشد که باعث شده در ناامن ترین منطقه جهان و با بیشترین توطئه ها برای ایجاد ناامنی در کشور شاهد امنیت کامل در کشور باشیم.
حجت الاسلام حامدی با اشاره به فعالیتهای نیروی انتظامی تاکید کرد: نیروی انتظامی باید با اقتدار کامل و بدون هیچ تعارفی با اخلالگران در نظم و امنیت برخورد کند.
وی در ادامه افزود: آنچه که باید در شهرستان میانه مورد توجه بیشتر قرار گیرد فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است که در این خصوص پلیس فتا باید با توجه به گستردگی فضا و عدم آشنایی مردم با این فضاها بیش از پیش هوشیار تر عمل کند.
امام جمعه میانه، تکنولوژی وارداتی را جلوتر از فرهنگ استفاده آن خوانده افزود: این امر باعث ایجاد مشکلات بسیاری شده و نیاز به اطلاع رسانی در جمع های دانش آموزی و خانوادگی را صد چندان می کند.
وی در ادامه افزود: ورود خاموش فضای مجازی با فاصله زمانی از فرهنگ به حریم خصوصی افراد بسیار خطرناک بوده و با توجه به حساسیت موضوع حافظان امنیت باید به صورت جدی به این حوزه ورود کنند.
سرهنگ هاشم شعفی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میانه نیز ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تقدیر از عوامل و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان در جهت ایجاد نظم و امنیت هر چه بیشتر به ارائه گزارش عملکرد این نیرو در سال جاری و نیز به تشریح برنامه های هفته نیروی انتظامی در شهرستان میانه پرداخت.
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید