طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

آیین صبحگاه مشترک گردانهای بیت المقدس در زمایش 36 ساعته میانه برگزار شد

   امام جمعه شهرستان میانه: در کنار آمادگی برای رزم، مباحث اعتقادی نیز باید مدنظر قرار گیرد و چه بسا ممکن است این مباحث، تاثیرگذارتر و اهمیتش از آموزشهای نظامی نیز بیشتر باشد

   آیین صبحگاه مشترک در محل زمایش 36 ساعته شهرستان میانه با حضور 5 گردان از گردانهای بیت المقدس میانه، برگزار شد.   

   امام جمعه شهرستان میانه در این مراسم با تفسیر مفهوم آیه " واعدّوا مااستطعتم من قوّه و ..." اجرای رزمایش ها و حفظ آمادگی رزم نیروهای نظامی و بسیج را از مصادیق بارز عمل به دستوات الهی این آیه دانست و اظهار داشت: در هر زمان باید با توجه به مقتضای زمان، نسبت به تجهیز امکانات دفاعی و حفظ آمادگی برای دفاع در برابر دشمن آماده بود.

   حجت الاسلام محمدرضا حامدی، کمک های مالی مردمی برای تامین هزینه و فراهم سازی امکانات و ادوات نظامی مود نیاز برای دفاع را از مهمترین مصادیق انفاق عنوان کرد و افزود: مسلمانان باید انفاق فی سبیل الله داشته باشند و مهمترین مصداق این انفاق، هزینه کرد برای امکانات دفاعی کشور است.

   وی با بیان اینکه حفظ توان و آمادگی برای رزم، تخم رعب و وحشت را در ل دشمن می کارد، متذکر شد: در کنار آمادگی برای رزم، مباحث اعتقادی نیز باید مدنظر قرار گیرد و چه بسا ممکن است این مباحث، تاثیرگذارتر و اهمیتش از آموزشهای نظامی نیز بیشتر باشد.  

   حجت الاسلام حامدی برجسته ترین ویژگی یک فرد مومن و مسلمان را ولایت مداری او عنوان کرد و افزود: رهبر زمان ما بدون شک، رهبری بی نظیر است و کسی به شایستگی های ایشان از جمیع جهات وجود ندارد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی
نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید