طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندارویژه میانه: عدم ارائه آمار صحیح سبب برنامه ریزی نادرست و ایجاد مشکلات ا ساسی می باشد


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اهمیت ویژه آمار و اطلاعات در جامعه از جمله سرشماری نفوس و مسکن تاکید کرد: عدم ارائه آمار صحیح سبب برنامه ریزی نادرست و ایجاد مشکلات اساسی در جامعه می باشد.

حمید شکری در حاشیه بازدید از کلاس آموزشی برای کارشناسان سرشماری نفوس و مسکن و آغاز ثبت نام اینترنتی نفوس و مسکن گفت: در راستای اجرای سرشماری نفوس و مسکن در سال جاری جلسات متعددی با دهیاران، بهورزان و ادارات برگزار شده و بر لزوم راه اندازی سیستم اینترنتی در روستاها تاکید شده و مردم ملزم به ثبت نام اینترنتی هستند.
وی با بیان اینکه در برخی موارد واقعیت با آمارهای موجود مطابقت نداشته افزود: کارشناسان سرشماری باید با هدایت مناسب آمارگیران و بسیج همه امکانات و تجهیزات به ارائه آمار دقیق در جامعه کمک کنند.
شکری با اشاره به اینکه در دنیا محور اول برنامه ریزیها وجود آمار و اطلاعات دقیق است هر گونه خطا و انحراف از ارائه آمار درست را به ضرر جامعه خواند.
گفتنی است 220 نفر داوطلب برای سرشماری نفوس و مسکن ثبت نام کرده بودند که بر اساس اولویت بندی و مصاحبه حضوری که در روز پنج شنبه از داوطلبین بعمل آمد 60 نفر بعنوان آمارگیر انتخاب شدند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید