طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

هماهنگی هیئات مذهبی شهرستان موجب برگزاری هرچه باشکوهتر عزاداری محرم و صفر خواهد شد


معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه میانه تاکید کرد: هماهنگی هیئات مذهبی شهرستان موجب برگزاری هرچه باشکوهتر عزاداری محرم و صفر خواهد شد.

محمدرضا مشایخی در جلسه هماهنگی اجتماع بزرگ حسینی با بیان اهمیت عزاداری حسینی اظهارکرد:  مراسم  عزاداری  خیابانی باید  با تعامل و هماهنگی هیئتهای حسینی پرشورتر از سنوات گذشته برگزار گردد.
وی  ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطر  شهدای  8 سال جنگ تحمیلی و با قدردانی از رشادتهای ایثارگران و جانبازان و همچنین از خانواده این عزیزان افزود: همانگونه که امام راحل فرمود، این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است، از این رو باید برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم همه دستگاه ها همکاری لازم را داشته باشند.
مشایخی در ادامه افزود: با توجه به تعدد هیئتهای حسینی اطلاع رسانی باید در مقابل هر هیئت انجام شده و نیازی به اطلاع رسانی در معابر اصلی نمی باشد.
وی همچنین افزود: مسیر حرکت برای تجمع عزاداری خیابانی باید مشخص شده و ورودی و محل تجمع خواهران و برادران تفکیک شود.
معاون فرماندار ویژه میانه بر نظم و انضباط شهری و جلوگیری از بدعتها دراجتماع بزرگ حسینی تاکید کرده افزود: تمامی هیئتها باید مجوز خود را از اداره تبلیغات اسلامی دریافت کنند.
در ادامه جلسه اعضای ستاد هماهنگی در خصوص مکان و زمان  برگزاری  اجتماع عزاداران  حسینی پیشنهادات خود را ارائه دادند.
گفتنی است اجتماع بزرگ حسینی در میانه روز 7 محرم برابر با 18 مهر سال جاری  در محل تقاطع خیابان امام خمینی و خیابان بانک ملی در ساعت 15 الی 17 برگزار می شود.
   

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید