طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

کشف ۲۷ هزار نخ سیگار قاچاق در تبریز و ۲۴ کیلو مواد مخدر در میانه


نیروهای انتظامی آذربایجان شرقی موفق به کشف و ضبط ۲۴ کیلوگرم مواد مخدر در میانه و ۲۷ هزار نخ سیگار قاچاق در تبریز و دستگیری چهار نفر در این خصوص شدند.

قاچاق کالا و نیز مواد مخدر از مهمترین موضوعاتی است که نیروهای انتظامی اذربایجان شرقی با انجام عملیات های پلیسی و اقدامات لازم نسبت به مقابله با آنها تلاش جدی دارند به طوری که موفق به کشف و ضبط ۲۴ کیلوگرم مواد مخدر در میانه و ۲۷ هزار نخ سیگار قاچاق در تبریز و دستگیری چهار نفر در این خصوص شدند.

کشف ۲۷ هزار نخ سیگار قاچاق در تبریز      

در همین راستا فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز ظهر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران از کشف ۲۷ هزار نخ سیگار قاچاق توسط ماموران انتظامی کلانتری ۱۹ شهرک اندیشه خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حمل کالای قاچاق بوسیله یک دستگاه خودروی سواری، موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس تبریز قرار گرفت.

سرهنگ فرهنگ نوروزی در ادامه خاطر نشان کرد: ماموران کلانتری ۱۹ شهرک اندیشه با انجام تحقیقات لازم، خودروی مورد نظر را شناسایی و آن را در یک عملیات غافلگیرانه توقیف کردند.

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز در ادامه افزود: در بازرسی از خودروی توقیف شده، تعداد ۲۷ هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش تقریبی ۶۰ میلیون ریال در انواع مختلف که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به همراه کالای قاچاق کشف شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، اظهار داشت: پلیس با تمام توان و ظرفیت خود در اجرای فرامین مقام معظم رهبری برای مبارزه با قاچاق کالا تلاش خواهد کرد.

نوروزی در پایان ضمن هشدار در خصوص مصرف مواد دخانی گفت: مصرف دخانیات و به ویژه سیگار یکی از معضلات اساسی جامعه است که زیان های بهداشتی، اقتصادی،   فرهنگی، اجتماعی و اخلاقی را در بردارد و تنها اثرات بهداشتی سوء آن برای فرد مصرف کننده نیست، بلکه می تواند اطرافیان را نیز در معرض خطر جدی قرار دهد.

کشف ۲۴ کیلو مواد مخدر از ۳ قاچاقچیان مرگ در میانه

فرمانده انتظامی شهرستان میانه نیز در جمع خبرنگاران از کشف ۲۴ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری سه نفر از سوداگران مرگ در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ هاشم شعفی در تشریح این خبر گفت: این اقدام در راستای تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی  نقاط آلوده شهری و روستایی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در پی دریافت گزارشی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه سه نفر در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر  فعالیت می کنند، شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میانه قرار گرفت.

شعفی تصریح کرد: ماموران با شناسایی متهمان در اطراف میانه، در یک عملیات غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند که در بازرسی از مخفیگاه آنها ۲۴ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و سه نفر را نیز در این خصوص بازداشت کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان ضمن اشاره به اینکه دستگیر شدگان پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شدند، ازشهروندان خواست موارد مشکوک را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در میان گذارند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید