طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

احمد آوازه، 58 ساله: به كمك تسهيلات بسيج سازندگي، در حال پرورش 3 هزار قطعه بلدرچين هستم

   احمد آوازه، 58 ساله: به كمك تسهيلات بسيج سازندگي، در حال پرورش 3 هزار قطعه بلدرچين هستم


   جمعی از مسئولین بسیج سازندگی سپاه میانه از نحوه جوجه کشی و پرورش بلدرچین به عنوان یکی از عرصه های اقتصاد مقاومتی بازدید کردند.

   گفتگویی کوتاه با احمد آوازه، بسیجی 58 ساله ای که با کمک تسهیلات بسیج سازندگی توانسته است در مدتی کوتاه پرورش بلدرچین خود را به 3000 قطعه برساند:

    ضمن معرفي اجمالي خودتان از طرح و حرفه اي كه در آن مشغول كار هستيد و هم تسهيلاتي كه دريافت كرده ايد برايمان توضيح دهيد.

   سالها بود که بنایی می کردم و در شهر های دور مشغول فعالیت بودم تا این که سنم زیاد شد و توان کار کردنم ضعیف شد،  اکنون با کمک تسهیلات بسیج سازندگی در حال پرورش 3000 قطعه بلدرچین هستم.  در اوایل با این کار آشنا نبودم ولی کم کم  تجربه کافی را کسب کرده و اکنون احساس موفقیت می کنم.

   درآمدتان از پرورش بلدرچين چه قدر است و آيا از اينكه كار خود را توسعه داديد راضي هستيد؟

   بنده تقريبا ماهي حدود 1200000تومان از اين كار درآمد دارم و از اينكه كارم را بعد از دريافت تسهيلات گسترش دادم بسيار راضي هستم و توصيه مي كنم ديگران هم اگر تصميم دارند وارد كار پرورش بلدرچين شوند، نگران درآمدش نباشند.

   بازار فروشتان چگونه است؟در اين رابطه هم مشكلي وجود دارد؟

   من علاوه بر گوشت بلدرچين، تخم آن را هم به فروش مي رسانم. در هر دو زمينه هم تاكنون مشتري هاي خاص خود را به دست آورده ام، ابتکار عملی که در این زمینه کرده ام این است که برای مشتریانی که تشریف می آورند در همان مکان اقدام به پخت و فروش آن می کنم.

   از تسهيلاتي كه دريافت كرده ايد هم راضي هستيد؟آيا اين تسهيلات را براي رونق در كسب و كار مناسب مي دانيد؟

   بله انصافا اعطاي چنين تسهيلاتي بسيار تأثير گذار است و بنده به شخصه، تأثير آن را تجربه كرده ام. حتي اگر اعتبارات و منابع مالي موجود باشد و بتوانند بعد از راه اندازي و شروع به كار هم حمايت كنند خيلي بهتر جواب خواهد داد.

خبرنگار: فرمانی


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید