طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرمانده سپاه میانه:ما در دفاع مقدس،دفاع از حرم حضرت زینب و میادین ورزشی، پیروز شدیم

  
همایش هزاران نفری پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از مزار شهدا تا اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه برگزار شد و در پایان به قید قرعه، 10 ستگاه دوچرخه و چندین کالای ورزشی در بین شرکت کنندگان توزیع شد.

   فرمانده سپاه میانه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، گفت: ما در سه میدان و رزمگاه با موفقیت کامل با دشمن روبرو شده و او را شکست داده ایم که 8 سال دفاع مقدس رزمگاه اول، دفاع از حرم حضرت زینب(س)، رزمگاه دوم و مسابقات ورزشی رزمگاه سوم ما بود.

   جعفر غیابی با بیان اینکه شهرستان میانه با پرورش قهرمانان ورزشی، اکنون بیش از 50 قهرمان جهانی در رشته های مختلف ورزشی را داراست، این شهر را پایتخت ورزشی کشور عنوان کرد و آن را افتخاری بزرگ برای مردمان آن دانست.

   مهدی نوائی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه نیز با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا کنون شاهد افتخار آفرینی 20 قهرمان ورزشی در سطح جهانی از شهرستان میانه با مدالهای طلا، نقره و برنز هستیم، ورزش را یکی از ملزومات اساسی برنامه روزانه دانست و تصریح کرد: انجام ورزش روزانه باید اصولی و با بهره گیری از لباس و کفش مناسب انجام شود تا ارمغان آن، حفظ سلامتی ما باشد نه آسیب جسمانی.   

   این برنامه به همت سپاه و اداره ورزش و جوانان میانه و با مساعدت برخی از نهادها و دستگاه های دولتی برگزار شد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید