طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

شهرک صنعتی شماره دو میانه و ترکمنچای آماده جذب سرمایه و ایجاد واحد های صنعتی است


معاون استاندار و فرماندارويژه شهرستان ميانه در اين نشست گفت: با توجه به اينكه زمين صنعتي قابل واگذاري به سرمايه گذاران در شهرك صنعتي ميانه 1 به اتمام رسيده است ، در حال حاضر شهرك هاي صنعتي ميانه 2 و تركمنچاي زمينه مناسبي براي سرمايه گذاري در اين شهرستان محسوب مي شوند.

حميدشكري در ادامه افزود: تمامي دستگاه هاي دولتي تمام توان خود را در حمايت از توليد ملي و سرمايه گذاري در شهرك هاي صنعتي به كار گرفته و با راهنمايي صحيح سرمايه گذاران اميدواريم شاهد رونق شهرك هاي صنعتي ميانه 2 و تركمنچاي باشبم.
نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي نيز ضمن اعلام حمايت از صنعتگران گفت: شهرستان ميانه استعداد خوبي براي ايجاد صنايع و رشد صنعتي دارد و سرمايه گذاران علاقمند به توليد و صنعت ، مي توانند از مزاياي استقرار در شهرك هاي صنعتي ميانه 2 و تركمنچاي اين شهرستان بهره مند شوند.
يعقوب شيوياري گفت: با توجه به استقرار شهرك صنعتي ميانه 2 در جوار جاده ترانزيت ميانه – زنجان ، اقدام لازم نسبت به ايجاد جاده دسترسي شهرك صنعتي به اين جاده و احداث پل بر روي خط راه آهن جهت سهولت در دسترسي سرمايه گذاران به اين شهرك صنعتي انجام خواهدشد.
مديرعامل شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي نيزگفت: شهرك صنعتي ميانه 2 و تركمنچاي  در شهرستان ميانه امروز با بهره مندي از تمامي زيرساخت هاي ممكن اعم از : آب ، برق ، گاز و ... براي ايجاد واحد صنعتي آماده سرمايه گذاري مي باشد.
سيدمرتضي نيرومنداسكويي در ادامه افزود: شهرك صنعتي ميانه 2 در 99.8 هكتار واقع در كيلومتر 35 جاده ميانه – زنجان ( منطقه كلوچه خالصه) و شهرك صنعتي تركمنچاي در كيلومتر 2 تركمنچاي ميانه ، مساحتي بالغ بر 91 هكتار را در برگرفته است كه سرمايه گذاران مي توانند با بهره مندي از مزاياي ويژه در اين شهرك هاي صنعتي اقدام به ايجاد واحد صنعتي نمايند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید