طراحی سایت
سه شنبه 28 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

سادات دانشگاه آزاد اسلامی میانه مورد تجلیل قرار گرفتند

در همایش گرامیداشت دهه غدیر، از سادات دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه تجلیل به عمل آمد.

   همایش گرامیداشت دهه امامت و ولایت با حضور ده ها نفر از اساتید و بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در سالن اجلاس این دانشگاه برگزار شد.

   مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در این همایش با تشریح ابعادی از واقعه بزرگ تاریخی غدیرخم، این روز را بزرگترین عید اسلام و مسلمین دانست و خاطر نشان شد: تنها در واقعه غدیر بود که مسئله ولایت و امامت ائمه معصومین(ع) به صورت علنی و آشکارا به عموم مردم ابلاغ شد و تا آن روز ابلاغ جانشینی امیرالمومنین(ع) به صورت غیررسمی و غیرعلنی بود.

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد تنها مورد اختلاف بین اهل تسنن و شیعیان را در درک از مفهوم ولایت بیان کرد و هشدار داد: مسلمانان باید آگاه باشند که این روز، روز عید همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی است و دشمن می خواهد با راه اندازی شیعه انگلیسی و تسنن آمریکایی، وحدت مسلمانان را از بین برده، مسئله غدیر را به فراموشی سپرده و ولایت و نهایتا اسلام را با این اختلاف افکنی از بین ببرد.

   وی غدیر را پیوند دهنده رسالت و امامت عنوان کرد و دانشگاه را محلی مناسب جهت انتقال صحیح واقعه غدیر و مفاهیم آن دانست و افزود: شما اساتید به عنوان فرماندهان جنگ نرم، باید با تبیین درست دین، ولایت، فرهنگ ایثار و شهادت، جهاد کبیر انجام داده و دانشجویان را از ابتلا به شبهات و انحراف در فضای مجازی، ماهواره و سایتهای اینترنتی حفظ کنید.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید