طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

فرماندار میانه از اهدای زمین به قهرمانان ورزشی میانه در آینده نزدیک خبر داد


معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه کسب مدال برنز پارالمپیک ریو توسط جانباز سرافراز، اسدالله عظیمی، این پیروزی غرورآفرین را به جامعه ورزشی کشور، مردم ایران و مردم میانه تبریک گفت.
حمید شکری در مراسم استقبال و تجلیل از قهرمان جانباز، حاج اسدالله عظیمی که در زورخانه علی بن ابی طالب(ع) شهر میانه برگزار شد، با بیان اینکه حتی اگر آقای عظیمی مدالی در پاراالمپیک کسب نمی کرد باز هم قهرمان بود، دلیل آن را اینطور تشریح کرد : قبل از اینکه اسدالله عظیمی در صحنه ورزش حضور یابد، در روزهای سخت، و روزهای خون و آتش در خطوط جبهه های حق علیه باطل، وجود خود را  هدیه به اسلام و وطن کرده و به درجه رفیع جانبازی نایل شده است.
شکری اینطور ادامه داد: آقای عظیمی با این قهرمانی، نام ایران اسلامی را در دنیا به احتزاز درآورده و مایه فخر و مباهات هر ایرانی و علی الخصوص میانه ای های قهرمان پرور و قدرشناس را فراهم آورده است.
وی از خانواده اسدالله عظیمی هم قدردانی کرده افزود: یقینا خانواده این قهرمان نقش بزرگی در به ثمر نشستن زحمات ایشان داشته  و حضور خانواده روحیه مضاعفی به انسان می بخشد.
فرماندار میانه، حاصل تلاش های قهرمانان ارزنده ای چون اسدالله عظیمی و قهرمانان دیگر ورزشی را طلایی شدن میانه در عرصه ورزش کشور و جهان عنوان کرده، با تاکید بر همت شهرستان میانه جهت تثبیت این عنوان، از تحقق وعده به قهرمانان ورزش ملی و جهانی در خصوص اهدای زمین در شهرستان میانه در آینده ای نزدیک خبر داد.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید