طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

حجت الاسلام امیرنژاد: امنیت، آسایش و اقتدار کشور به برکت وجود ولایت و فدائیان ولایت است

  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه: امنیت، آسایش و اقتدار کشور به برکت وجود ولایت و فدائیان ولایت است

  
با هدف حفظ انسجام و آمادگی رزم، تمرینات تاکتیکی گردان 15 رزمی بقیه الله میانه در منطقه عمومی شهر آچاچی برگزار شد.

  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه میانه در مراسم شبی با شهدای این رزمایش با اشاره به حدیثی از امام باقر(ع)؛  نماز، زکات، خمس، حج و ولایت را اساس و پایه های دین عنوان کرد و افزود: در این میان ولایت از همه مهمتر و جایگاه آن افضل تر است. ولایت دلیل و کلید سایر امورات دینی است.

   حجت الاسلام حسن امیرنژاد با بیان اینکه بیان دین و تشریح اسلام با ولایت است و بدون آن هیچ عملی پذیرفته نیست، اظهار داشت: دشمن با فهم اهمیت و جایگاه ولایت، آن را سدّ راه نیل به اهدافش می بیند و حجمه گسترده دشمنی خود را بر نابودی ولایت بنا نهاده است.

   امیرنژاد ولایت فقیه را استمرار ولایت ائمه معصومین(ع) قلمداد کرد و افزود: امنیت، آسایش و اقتدار کشور در ناامن ترین منطقه جهان به برکت وجود ولایت و مدافعان و فدائیان ولایت است.

   مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه تلاش دشمن برای کمرنگ کردن جایگاه مدافعان حرم را متذکر شد و اظهار داشت: استقامت و صبر خانواده شهداء، رزمندگان و جانبازان را بالاترین نقطه قوت و امیدی برای دوستداران انقلاب و مایه ناامیدی دشمن دانست و تصریح کرد: مادران شهدا افتخاری همیشگی و ماندگار برای ما هستند و باید شاکر این نعم الهی باشیم.

   وی ولایت را قطب نمایی مانع در برابر انحراف دانست و تصریح کرد: کمترین خروج از مسیر ولایت، موجب انحراف و افتادن در دام دشمن است.
 همچنین حاجیه خانم کریمخانی؛ مادر شهیدان محمد و علی برزگر با حضور در اجتماع رزمندگان گردان ضمن تقدیر از فعالیت اعضای گردان به ذکر خاطراتی از فرزندان شهیدش پرداخت. ایشان خاطر نشان کردند:  هر دو فرزند شهیدم را با رضایت کامل خودم راهی جبهه ها کردم و افتخار می کنم که فرزندانم در راه اسلام و انقلاب فدا شده اند و اکنون من نیز به عنوان مادر شهید در سنگر کارهای فرهنگی فعالیت میکنم تا ادامه دهنده راه فرزندان شهیدم باشم. این مادر شهید با یادآوری اینکه من برای دریافت خبر شهادت فرزندانم با جعبه شیرینی به سپاه مراجعه کردم گفت: آنچه که امروز برای خانواده های شهدا اهمیت دارد؛ عزّت ، سربلندی و اقتدار نظام اسلامی در سایه رهبری امام خامنه ایست.

     در ادامه از مادر شهیدان محمد و علی برزگر تجلیل شد.

خبرنگار: علی محمّد عزّتی


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید