طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

دیدار حامیان دولت تدبیر و امید با فرماندار ویژه شهرستان میانه به مناسبت هفته دولت

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به توفیقات دولت تدبیرو امید در این سه سال گذشته گفت: صدای توفیقات دولت در زیر بار صدای مخالفین خاموش مانده که باید توسط حامیان دولت از این وضعیت رها شود.
حمید شکری در نشستی با اعضای ستاد دکتر روحانی در شهرستان میانه به کارنامه موفق دولت در زمینه های مختلف از جمله کنترل تورم، نظام سلامت، بحث برجام و رسیدن رشد اقتصادی ایران از 8/6- به 3 درصد و پیش بینی های بانک جهانی در رسیدن به رشد 5 درصد تا پایان سال جاری گفت: بحث برجام از بزرگترین شاخصه های دولت و دستاورد آن محسوب می شود که مشکلات بزرگی مثل خطر جنگ را از سر کشور و ملت ایران دفع نمود.
وی با بیان اینکه سهم سرمایه گذاری خارجی در ایران برای رسیدن به اهداف چشم انداز توسعه تا سال 1404 ،  22 درصد پیش بینی شده افزود: برای این کار نیاز به تنظیم روابط خارجی داریم اما مخالفین با اظهار نظر و یا اقدامی عملی تنظیم این روابط را مختل و زمین گیر می کنند و کسانی که از دور می نگرند می پندارند که دولت از خود قدرتی نداشته و نمی تواند حرکتی برای پیشبرد امور انجام دهد.
فرماندار ویژه میانه با اشاره به اینکه شهرستان میانه از نظر نیروهای توانمند سیاسی جزو برترین هاست افزود: باید از لاک احتیاط بیرون آمده و از طرق قانونی و با توجه به فضای باز رسانه ای و مجازی، فعالیتهای سیاسی خود را به پیش ببرند.
شکری اظهار کرد:حامیان دولت باید در زمینه های سیاسی، اجتماعی، عمرانی و اقتصادی فعالتر عمل کنند. همانگونه که مخالفین دولت در کشور از آزادی کامل برخوردارند که وجود هزاران نشریه و سایت و.. نمونه ای از آن است.
وی تاکید کرد: درست است که مخالفان در جامعه نیز باید آزادانه اعلام نظر کنند طرفداران دولت نیز نباید ساکت بنشینند بلکه باید با اعلام نظر، پیشنهاد و ارائه راهکارهای مختلف برای تبیین فعالیتهای دولت به آگاهی جامعه کمک کنند.
وی به وجود 2 هزار سایت و روزنامه مخالف دولت در سطح استان اشاره کرده افزود: باید، سایتها و روزنامه های حامی دولت بیش از پیش فعال بوده و درصدد افزایش اطلاع رسانی از اقدامات و عملکرد دولت تدبیر وامید باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید