طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

پزشکیان:از آغاز پروژه راه آهن تبریز -میانه 14 سال می گذرد اما هنوز به جایی نرسیده است


نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تأخیر در اجرای پروژه آزادراه تبریز- بازرگان گفت: تاخیر 1.5 ساله در اجرای این پروژه که حتی سرمایه گذار خارجی نیز مهیاست، قابل توجیه نیست.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، مسعود پزشکیان در شورای عالی اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باید وارد حوزه عملیاتی شود، اظهار کرد: 1.5 سال است که پروژه آزادراه تبریز- بازرگان به تصویب دولت تدبیر و امید رسیده است و سرمایه گذار خارجی نیز برای تکمیل آن جذب شده، اما متاسفانه هنوز به جایی نرسیده است.

وی افزود: 14 سال است که قرار است راه آهن 165 کیلومتری تبریز - میانه راه اندازی شود اما با وجود پیگیری‌های زیاد هنوز به جایی نرسیده است.

وی تاکید کرد: باید بسترهای لازم برای اجرای پروژه‌های بزرگ استانی در راستای عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مهیا شود تا بتوانیم بگوییم که استان آذربایجان شرقی در حوزه عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نمونه و الگوست.

پزشکیان با اشاره به اینکه بارها گفته‌ایم پروژه انتقال آب از ارس برای استفاده مردم منطقه به نفع منطقه خواهد بود، اظهار کرد: ما باید مشکل آب را به عنوان بزرگترین مشکل در منطقه حل کنیم که متأسفانه این طرح نیز در گیر و دار ساختار اداری با مشکل مواجه شده است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر ساز و کارهای عملیاتی به نحو احسن برای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی تدوین شود، نتیجه بخش خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید