طراحی سایت
يكشنبه 26 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

معاون عمرانی استاندار عنوان کرد: کوتاهی در تخصیص اعتبارات پروژه راه‌آهن میانه - تبریز


معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در سه سال گذشته شش هزار پروژه نیمه تمام استانی به بهره برداری رسیده است،  گفت: این تعداد پروژه در بخش‌های مختلف با اعتباری بالغ بر 7500 میلیاردتومان بوده است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، محمد صادق پورمهدی در شورای عالی اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه در راستای توانمندسازی حاشیه نشینی شهر تبریز اقدامات زیادی انجام داده‌ایم، اظهار کرد: حدود یک هزار واحد مسکونی در دست احداث برای حل معضلات و توانمندسازی حاشیه شهر داریم.

وی با اشاره به طرح‌هایی که در هفته دولت در استان بهره برداری رسیده است، ادامه داد: در طول هفته گذشته بیش از 860 طرح با 780 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

پورمهدی تاکید کرد: حدود هزار میلیارد تومان بزای تکمیل پروژه‌های استان در سفر ریاست جمهوری به استان تصویب شد که تاکنون تنها 50 درصد آن تخصیص یافته است اما با این وجود 76 درصد از این طرح‌ها به بهره برداری رسیده است.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی با انتقاد از تأخیر تکمیل پروژه راه آهن تبریز- میانه تاکید کرد: بیش از هزار میلیارد تومان تاکنون برای انجام این پروژه اعتبار تخصیص یافته است و می‌توان گفت که این پروژه باید در اولویت راه آهن کشور قرار گیرد که متأسفانه در تخصیص اعتبار برای تکمیل و اتمام این پروژه کوتاهی می‌شود.

وی افزود: در تخصیص اعتبار فاینانس فاز دوم متروی تبریز نیز مشکلاتی به وحود آمده است.

وی در پایان خطاب به معاون اول رئیس جمهور خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی را در دستگاه‌های مرکزی اجرایی کنید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید