طراحی سایت
دوشنبه 27 آذر 1396.
امروز:

مقاله ها

تخصیص 150 میلیارد ریال اعتبار از محل دفتر مقام معظم رهبری برای دهستان کاغذکنان شمالی


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه دهستان کاغذکنان شمالی جزو 7 دهستان محروم در سطح استان آذربایجان شرقی محسوب شده افزود: از محل دفتر مقام معظم رهبری برای این دهستان که شامل 30 روستا می باشد 150 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
حمید شکری در جلسه هماهنگی توسعه روستایی شهرستان میانه افزود: 15 درصد از این اعتبار برای زیرساختها و 85 درصد برای اشتغالزایی در این دهستان هزینه خواهد شد.
وی بر تشکیل کمیته ای در این راستا از سوی ادارات ذیربط در تولید و اشتغالزایی برای بررسی زمینه های  مختلف و پتانسیلهای موجود برای تولید و اشتغال در این 30 روستا تاکید کرده گفت: نتایج این بررسیها باید در جلسه بعدی مشخص و تصمیم گیری شود تا بتوانیم این 150 میلیارد ریال را در سال جاری جذب کنیم.
فرماندار میانه با بیان اینکه طرح هر روستا یک طرح در راستای توسعه روستایی از سوی دولت تدبیر و امید اتخاذ شده و همچنین از 100 روستا در سطح استان که بعنوان الگوی توسعه روستایی مطرح شده اند 10 روستا از شهرستان میانه است گفت: طرح های مشخص شده از هر روستا باید بررسی شده و تصویب شود تا به استان نیز برای تصویب ارسال شود.
وی بانک سینا، کارآفرینی امید و بسیج سازندگی را مسوول ارائه تسهیلات به طرح های روستایی عنوان کرده افزود: برخی از طرح ها باید از طریق بهین یاب به این نهادها و بانکها معرفی شوند و در شهرستان نیز در خصوص تسهیلات برای طرح های روستایی محدودیت منابع نداریم.
شکری مسوول تامین تسهیلات طرح های بزرگ روستایی را بانک سینا و مسوول تامین تسهیلات طرح های کوچک از جمله کشت زعفران، زنبورداری، گیاهان دارویی و پوشاک را صندوق کارآفرنی امید و بسیج سازندگی عنوان نمود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید